Jdi na obsah Jdi na menu
 


Václav Bárta - Gabriela Dvořáková

Václav Bárta,*27.10.1980 - zpěvák

 

Václav Noid Bárta se narodil 27. října 1980, jeho otec je textař, režisér, ... a matka zpěvačka.
Od 4 let se zajímal o hudbu, učil se na zobcovou flétnu, klavír, klarinet. Později na kytaru, basu, bicí jako samouk.

Od 17 let Vašek působil jako zpěvák ve skupině Dolores Clan, nyní má kapelu zvanou Noid Crew. Můžeme jej vidět v muzikálech skvělého divadla Ta Fantastika: Excalibur (Uther/Vortinger), Láska je láska (Kapelník), Elixír života (Ďábel), Obraz Doriana Graye (James Vane) a nyní připravovaného muzikálu Dáma s kaméliemi a v muzikálu o Boženě Němcové, ke kterému sám složil hudbu. V roce 2012 si zahrál v muzikálu Hamlet hlavní roli.

Je autorem několika písní pro Lucii Bílou, Martina Postu, Kamila Střihavku.

Jeho filmové role jsou ve filmech Kájinek, kde hraje spoluvězně Kájinka a Verdikt osudu, kde hraje hlavní roli vojáka Tomáše.
V roce 2012 nazpíval píseň Když to nečekáš, k seriálu Obchod'ák, ke které také složil hudbu.

Autor: karatistka, murtinek

zdroj Osobnosti,cz

 Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková mají problémy v manželství.

Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková mají problémy v manželství. Michaela Feuereislová

Po Ochotské a Rosolovi je tu další vážná krize manželství: Krásná Gábina prý opustila drsňáka Noida

11. března 2017 9:38

Rok 2017 zatím nepřeje slavným manželským párům. Po Michaele Ochotské (32) a Lukáši Rosolovi (31) prožívá manželskou krizi další na první pohled harmonický pár Vašek Noid Bárta (36) a Gábina Dvořáková. Muzikant s modelkou spolu mají dvouletou dceru Terezku.

 

Podle informací Blesku Gábina sbalila kufry i dceru a odjela k rodičům do Českých Budějovic. Krize manželství údajně trvá měsíc a vygradovala před Česko-Slovenským plesem, kde Gábinu doprovázel plastický chirurg, který jí před časem vymodeloval nové vnady. Na modelce nebyly problémy v manželství vůbec znát. Už pár dní ale byla u rodičů na jihu Čech.

"Pokud vám k tomu Vašek něco řekne, vyjádřím se také," řekla modelka a nepřímo tak krizi potvrdila. Noid zatím soukromí u nich doma nechce komentovat. Doufejme, že manželé problémy vyřeší a brzy bude jejich vztah zase zalitý sluncem.  

 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 

NOID ZŮSTAL SÁM: Utekla mu krásná Gábina!

Vztah Vaška Noida Bárty a jeho krásné Gábiny je minulostí!
 Celebrity 
11. března 2017 09:00 / archiv Nova
Dala mu několik varování, ale bez výsledku. Tak se sbalila a odešla i s jejich malou dcerou Terezkou. Řeč je o Vaškovi Noidovi Bártovi a jeho krásné ženě Gábině Dvořákové. Na scéně je tak další konec vztahu!

Gábina, která se kdysi proslavila svým vztahem s Leošem Marešem, se odstěhovala i s dcerou k Kdysi se Gábina Dvořáková, modelka a jihočeská "misska" ze Strakonic, proslavila tím, že se stala milenkou Leoše Mareše. Ten za ní na jih Čech jezdil i několikrát týdně. Pak vyměnila pár VIP partnerů a zakotvila u Noida. Teď mu ale zdrhla.

Podle informací Blesku dlouhodobá krize mezi manželským párem vygradovala před třemi týdny. S dvouapůlletou dcerou Terezkou sbalila kufry a odešla od Noida. Nechce nyní řešit, proč tomu tak bylo. „Pokud vám k tomu Vašek něco řekne, tak se vyjádřím také,“ bránila se cokoliv říci Gábina. „Já nechci o svém soukromí mluvit, nezlobte se,“ reagoval Bárta, ale ani jeden z nich informaci o rozchodu nepopřel.  

„Gábina měla s Noidem dlouhodobé problémy a žádala ho, aby určitě věci vyřešil. A dala mu nůž na krk. On to neudělal, a proto se sebrala a odešla,“potvrdila pro deník blízká známá Gábiny s tím, že ve vilce u mukařovského rybníka přebývá Noid sám se svými démony… Že by tedy alkohol, ke kterému měl vždy blízko? 

 „Gábina, ať je jakákoli, Vašk hodně zklidnila. A asi jí dost štvaly ty "muzikantské večírky", pařby a tak dále. Vždyť i Lucka Bílá bu tehdy dala nůž na krk, aby se srovna. Když to nepomohlo, rozešla se s ním, i když zůstali kamarádi dodnes," dodala známá Noida z divadla.

 

Gábina a Noid se rozvádějí.

Gábina a Noid se rozvádějí. Herminapress

Noidova žena Gábina poprvé promluvila o rozpadu manželství: Chystá se rozvod!

28. března 2017 11:51

Modelka Gábina Bártová poprvé prolomila hradbu mlčení a vyjádřila se k rozpadu manželství s Vaškem Noidem Bártou (36), se kterým má malou dcerku. A vypadá to, že odchod od Noida je definitivní a není cesty zpět.

"Je mi to líto, ale krize v našem manželství s Václavem netrvá jen několik posledních dnů, nebo týdnů, ale táhne se už dlouhé měsíce," vyjádřila se Gábina.

"Protože zdravý vývoj mé dcery je pro mne, jako matku, jednoznačně prvořadý, další eskalaci této krize jsem se po dlouhé a zralé úvaze rozhodla definitivně vyřešit. Ráda bych věřila, že si Václav z našeho rozvodu dokáže vzít ponaučení a jednou provždy se zbaví všeho zlého, co dlouhodobě a hluboce narušovalo náš vztah," dodala manželka zpěváka, která se již více k rozpadu manželství vyjadřovat nechce. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Noid s manželkou Gábinou se rozvádí..

Noid s manželkou Gábinou se rozvádí.. Michaela Feuereislová

Noid vrací své ženě úder: Já a feťák? Gábině jde jen o moji kreditku a chce krýt nevěru

30. března 2017 8:38

Modelka Gabriela Bártová (28) se drsně obula do svého stále ještě manžela Vaška Noida Bárty. Označila ho za alkoholika a feťáka. "Faktem je, že Václav se i díky mně zbavil závislosti na drogách, ale alkoholu nikoliv. Několikadenní pití alkoholu vždy končilo prohloubením Václavových psychických problémů, s nimiž byl i v psychiatrické léčebně," řekla Bártová.

A špína z obou stran pokračuje. Vaškova reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Gábinu nazval nevěrnicí a zlatokopkou, které jde nyní jen o jeho peníze. "Každý nevěrník hledá důvody, proč rozbil rodinu. Na jednu stranu ze mě dělá ochlastu a feťáka, na druhou stranu chce, abych ji živil a dal jí svou kreditní kartu," řekl Blesku Noid, který o poměru své ženy s plastickým chirurgem Paulisem věděl dříve, než na ni přišla média. "Moje žena si neuvědomuje, že ji lidé díky mně na ulici poznávají. Takže když spala u rodičů svého milence, našel se dobrák, který mi to napsal," vysvětluje Noid.

Nařčení manželky z braní drog a neustálého popíjení se mu rozhodně nelíbí. "Kdo ví, v jakém jsem zápřahu, musí se těm jejím výpadům smát. Zejména poté, co na ni praskla nevěra, kterou nazývá oporou," dodal Noid. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Gábina s manželem Vaškem Noidem Bártou se rozvádějí...

Gábina s manželem Vaškem Noidem Bártou se rozvádějí... Herminapress

Válka u Noida a jeho manželky se rozhořela naplno: Gábina Bártová se zhroutila: Vašek mě chce zničit

31. března 2017 5:55

Rozvod Vaška Noida Bárty a jeho manželky Gábiny je na spadnutí a manželé perou špinavé prádlo. Zatímco ona tvrdí, že důvodem rozpadu manželství je Vaškova závislost na alkoholu i problém s drogami, on ji označuje za nevěrnici a ženu, které jde jen o peníze a o jeho kreditku.

"Vašek dělá vše, aby mě zničil. To je pro něj teď nejdůležitější," napsala v sms zprávě Super.cz Gábina s tím, že na tom je psychicky velmi špatně. Zároveň přiznala, že ve čtvrtek v poledních hodinách byla na policii. Co přesně tam řešila, neprozradila.

Vašek se k rozvodovým tahanicím nevyjádřil. "Jsem na sociálce," napsal Super.cz. Jak to tak vypadá, tak včerejší den trávili manželé po úřadech. Ale každý zvlášť. Nyní je čeká boj nejen o majetek, ale také o dceru. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Gabriela Bártová prý má poměr se svým plastickým chirurgem Patrikem.

Gabriela Bártová prý má poměr se svým plastickým chirurgem Patrikem. Michaela Feuereislová

Nová opora Gábiny Bártové po odchodu od Noida poprvé promluvila: Plastický chirurg kolem sebe začal kopat!

31. března 2017 9:23

Nová známost Gabriely Bártové, plastický chirurg Patrik Paulis, zuří. V médiích se objevila informace, že je stále ženatý s manželkou Lenkou, se kterou má dvě děti. Zatímco rozvodová válka Gábiny s Vaškem Noidem Bártou naplno hoří, k soudu chce jít i Paulis a bránit svoji čest.

"Ve veřejném prostoru se k soukromým záležitostem zásadně nevyjadřuju, dokonce jsem mlčel a mlčím k pomlouvačné kampani na mou osobu jako lékaře, momentálně vedenou v internetových periodikách, které jsou zcela mimo můj informační zdroj, ale ve chvíli, kdy se na údajně nejčtenějším médiu objeví zjevná lež reagovat musím," napsal na sociální síť.

"Se svojí BÝVALOU manželkou Lenkou udržuji korektní vztahy zejména s ohledem na naše 2 děti. Proti lživým tvrzením, které se evidentně v „mediální válce“ mezi panem Václavem Bártou a Gabrielou Bártovou nedrží novinářské etiky, ale průhledně manipuluje fakta a nechává prezentovat svůj subjektivní pohled jen jednu stranu, se však musím ohradit z důvodu ochrany svých dětí a také BÝVALÉ manželky," dodal Paulis. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Noid a Lucie Bílá

Noid a Lucie Bílá Michaela Feuereislová

Lucie Bílá nečekaně zasáhla do války Noida s Gábinou: Co překvapivého řekla a koho v ní podpořila?

31. března 2017 13:08

Mezi Vaškem Noidem Bártou (36) a Gabrielou Dvořákovou (28) probíhá nelítostný boj o pozice před blížícím se rozvodem, házejí na sebe neuvěřitelné věci. Teď se do obrany rockera, kterého manželka obvinila z feťáctví, alkoholismu a z pronásledování, pustila překvapivě i jeho bývalá žena Lucie Bílá (50)!

Slavici jsme poprosili o vyjádření, protože přece jen jako jedna z mála zná povahu Noida dokonale.

Samozřejmě nikdo asi nemohl očekávat, že by se vyloženě pustila do rozboru krachu jeho manželství, přesto však pár zajímavých věcí prozradila.

„Vašek je jedním z nejcitlivějších a nejférovějších lidí, jaké znám. Narození Terezky bylo pro něj tak zásadní, že pro ni změnil celý život. Postavil dům a staral se o rodinu tak, jak mu jen jeho povolání dovolovalo,“ napsala nám Lucie.

„To, že se mu rodina rozpadá, musí být pro něj neuvěřitelně bolestivé. Držím mu palce a věřím, že se vše ještě změní v dobré. Pohádky přece nekončí nikdy tak rychle!“ dodala zpěvačka, která tak Noida psychicky hodně podpořila. 

David Zápal , Super.cz

Noid s manželkou Gábinou a dcerou Terezkou. Takhle už je pohromadě neuvidíme

Noid s manželkou Gábinou a dcerou Terezkou. Takhle už je pohromadě neuvidíme Michaela Feuereislová

Noid promluvil o své závislosti na alkoholu a rozpadu manželství

3. dubna 2017 11:08

Vašek Noid Bárta (36) už vzdal záchranu manželství. Jeho manželka Gábina už měla dávno jiný život, o čemž neměl ani tušení. "Psychicky jsem na tom byl lépe, ale i hůře. Chtěl jsem Gábinu, než se ukázalo, že je zbytečné ji přesvědčovat o tom, jaký jsem," řekl Super.cz Noid.

Gábina jako hlavní důvod rozpadu manželství uvedla Vaškovu závislost na alkoholu. "Ze dne na den jsem položil i toho malého panáčka po koncertě. Chtěl jsem, aby nevěřila pozlátku a falši. Ale protože už měla svůj cíl, plán a svůj život, bylo to marné. Ostatně své jistě řeknou kolegové z divadla, kapely. Znají mě. Ale jak říkám. Když ta nevěra praskla, tak jsem si řekl, že lepší hrůzný konec než hrůza bez konce," dodal Noid.

Rozvodová bitva se ale rozhořela naplno. Noid na sociálce řeší péči o dceru, Gábina zase na policii to, že našla pod autem sledovací zařízení. Tohle manželství už se evidentně dobrého konce nedočká. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Noid promluvil o víkendu s dcerou: Dokud nerozhodne soud, víme, jak to s péčí o Terezku bude!

5. dubna 2017 16:17

Václav Noid Bárta se po dlouhé době objevil na oficiální akci. Kvůli práci nemohl vynechat tiskovou konferenci připravovaného muzikálu Sestra v akci, kde bude hrát jednu z hlavních rolí. Soukromým otázkám se vyhýbal jako čert kříži.

"V muzikálu budu hrát mafiána, který má všechno pod palcem, Delores, kterou hraje Lucka Bílá, tak trochu vlastní. Jednoho dne se Dolores naštve, uteče do kláštera a já ji hledám," řekl Super.cz o své roli Noid.

Podobný příběh prožívá i v osobním životě, kdy mu utekla manželka Gábina a Vašek by ji moc rád dostal i s dcerou Terezkou zpátky. Zatím bohužel marně. "Kdyby to byla taky hra a skončilo to děkovačkou, bylo by to úžasný," povzdechl si Noid.

Psychicky je na tom bídně, ale bojuje. "Není to žádná procházka růžovým sadem, byly situace, kdy mi bylo líp. Musím ale pracovat dál, musím zajišťovat příjem, který jednou bude pro Terezku, a mám závazky pracovní i sportovní. Musím jet dál," řekl Super.cz.

Noid dál zůstává bydlet v domě v Mukařově, který pro rodinu postavil. Sám tam prý ale není. "Zůstávám dál v Mukařově, našel jsem si novou holku, papouška. Terezka andulce dala jméno Simonka. To je její sestřenice, kterou naprosto miluje. Všechny panenky a autíčka jsou Simonka," usmívá se Noid, který si s dcerou užil celý víkend a doufá, že si ji u manželky vyzvedne opět zítra. Dokud nerozhodne soud, manželé by měli mít dceru stejný počet dní v měsíci.

"Byli jsme doma v Mukařově, kam přijela opravdická Simonka, tak řádily na zahradě. V neděli jsme jeli na koně, tam jsme seli novou trávu na pláň, Terezka tou malou ručičkou házela, bylo to hrozně hezký. Je strašně šikovná, mám z ní obrovskou radost," dodal Noid. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Vašek Noid Bárta

Vašek Noid BártaFoto: Facebook V. N. Bárty/Vladimír Homola

Budou mu u domu bivakovat stovky nadšených žen? Noid se pochlubil polonahou fotkou a má co nabídnout

8. května 2017 15:22

Poté, co od něj odešla manželka Gabriela Dvořáková (28) aschyluje se k rozvodu, je Vašek Noid Bárta (36) volný jako pták. Sice se spekuluje o jeho více než přátelském vztahu s jistou houslistkou, která s ním prý zahýbala svému ex, nicméně jak moc je to vážné, to se neví. Teď Vašek jako by udělal veřejnou seznamku, když publikoval svou polonahou fotku. Kolik nabídek od fanynek dostane a nezpůsobí totální hysterii?

 

„Nemám čas na nic jiného než na práci a na ženské teď ani pomyšlení,“ prozradil nedávno Vašek. Jenže při jeho apetitu si na mužské potřeby asi čas vždy najde. A zájemkyním o čas strávený s ním má vážně co nabídnout.

Testosteron z něj stříká na všechny strany, nějaký ten sval se na jeho postavě také najde, navíc je talentovaný a něžné pohlaví si na něm má čeho vážit. Pokud s ním zrovna dámy nebudou chtít plánovat budoucnost, kvůli níž by je mohly vylekat výstražné řeči jeho stále ještě manželky, mohly by zažít samé pozitivní okamžiky v jeho blízkosti.

Tak co říkáte: podaří se na tuhle fotku Vaškovi někoho sbalit? 

Vašek Noid Bárta pořádně zhubl.

Vašek Noid Bárta pořádně zhubl.Herminapress

On tak rád trsá, trsá: Pohublý Noid se roztančil při natáčení klipu

15. května 2017 9:10

Vašek Noid Bárta (36) se radoval, že zkoušení nového muzikálu Madagaskar pro něj bude brnkačka. Jako král lemurů Jelimán má totiž jenom jednu písničku, nejznámější Já tak rád trsám, trsám. Ovšem není to tak úplně pravda. Už teď musel k muzikálu natáčet videoklip.

 

Spolu s kolegy se roztančil na jevišti Hudebního divadla Karlín a až jsme se skoro lekli, jak šíleně zhubl. Nedávno přiznal, že je štíhlejší skoro o dvacet centimetrů v pase a díky neustálému cvičení už má na těle snad jen svaly a vůbec žádný tuk.

Představení Madagaskar nabídne rodinnou podívanou s velkou výpravou a písněmi od skladatele hitů Rickyho Martina, kterým je George Noriega. Turné začíná 7. října v Praze a během podzimu navštíví další česká i slovenská města.

V režii Petry Parvoničové, v kostýmech a v dekoraci Michaely Hořejší-Horáčkové kromě Noida účinkují Roman Tomeš jako lev Alex, Petr Ryšavý jako zebra Marty nebo Tomáš Smička v roli Melmana. Dojemný a zábavný příběh o cestě zvířat ze ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskaru nabídne výpravnou podívanou s mnoha choreografickými čísly, pohádkovými kostýmy a exotickou výpravou. 

Saša Šeflová , Super.cz

Gabriela Dvořáková s dcerou

Gabriela Dvořáková s dcerouMichaela Feuereislová

Tenhle andílek trpí rozvodovou válkou rodičů: Potkali jsme manželku Noida s dcerkou a až nám srdce pukalo!

22. května 2017 16:21

Byl to hodně emotivní zážitek! Snad všechna společenská média v zemi byla dopoledne na tiskovce k Muži roku, největší „atrakcí“ se však stala divoce se rozvádějící modelka Gabriela Dvořáková (28) s nehorázně roztomilou dcerou, které shodou náhod seděly jen pár desítek centimetrů od místa konání akce. A setkání málem rozplakalo i samotnou Gábinu. Podívejte se do fotogalerie!

 

Snaží se vyhýbat zájmu médií, jak to jen jde, tentokrát tomu ale náhoda chtěla, že se omylem ocitla na pokecu s kamarádkou a s dcerkou Terezkou (dva a půl roku) tam, kde byla v té chvíli největší koncentrace novinářů v zemi.

Když ji zpozorovali ti nejvšímavější, rázem všichni do jednoho obklopili stůl Gábiny jak hladoví sršni. Není divu. Je jasné, že takový zájem nevyvolala její krása a úspěch v práci, nýbrž to, že se hodně divoce rozchází s manželem Václavem Noidem Bártou (36).

„To mám ale smůlu, sednout si vám zrovna do rány,“ postěžovala si nešťastně Gábina, ale aby si snad některé novináře neznepřátelila, nakonec nastavila svou tvář namířeným objektivům. A malá Terezka, jejíž podobu ve fotogalerii vzhledem k válce rodičů chráníme, pózovala jako vyloženě ostřílená modelka.

Povídat si však Gabriela nechtěla. „Nezlobte se, ale mám to zakázané (patrně od právníků – pozn. red.). Na začátku jsem v návalu emocí řekla věci, které ničemu nepomohly. A pro mě je hlavně důležité, aby se vše v klidu vyřešilo,“ řekla nám stručně Gábina.

Kruhy blízké jejímu manželovi nedávno naznačovaly, že tatínek v současné době opět nemůže vídat svou holčičku, která prý měla mít zraněnou nohu. Nic jsme ale nezpozorovali. „To byl úplný nesmysl. A Terezka se zrovna vrátila od táty,“ zaslechli jsme Dvořákovou při jejím rozhovoru s kamarádkou.

„Celé mě to mrzí. Nejlepší by bylo rozumně se dohodnout jako dva dospělí lidé bez soudů, bez médií, prostě sami mezi sebou. Nedělat si naschvály. Nehrotit to. Bohužel to ale asi nejde, což mě nejvíc mrzí hlavně kvůli Terezce. Nechci, aby se to, co prožíváme, na ní nějak podepsalo,“ říkala také své přítelkyni.

Pozvání od organizátora Muže roku Davida Novotného mezi hezouny a svalovce odmítla.

„Nezlob se, ale jsem tu soukromě a v současné chvíli by se to ani nehodilo. Je to celé nešťastná náhoda, že jsem se tu objevila,“ vysvětlovala mu smutně Gábina. 

David Zápal , Super.cz

Eliška Grabcová je novou přítelkyní Noida.

Eliška Grabcová je novou přítelkyní Noida.Foto: archiv E. Grabcové

Víme první: Vašek Noid Bárta už má náhradu za manželku Gábinu: Randí s touhle krásnou tanečnicí

24. srpna 2017 13:05

Zpěvák Vašek Noid Bárta už má náhradu za svoji manželku Gábinu. Podle informací Super.cz má novou lásku. A našel ji ve svém domovském divadle. Randí s půvabnou tanečnicí Eliškou Grabcovou.

 

A ta jako by z oka vypadla bývalým láskám Noida. Vašek si vybírá stále stejný typ žen. Opět je to brunetka, opět velice štíhlá. Křestní jméno má stejné jako jeho bývalá láska Eliška Bučková a je naprosto obdobným typem jako jeho exmanželka Gábina i ostatní ex.

Dohromady se dali během zkoušení muzikálu Sestra v akci, kde Eliška tančí. Noid o nové lásce zatím mlží. Uvidíme, kdy se pár poprvé objeví ve společnosti. 

Super.cz

 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář