Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ondřej Malý - Pavla Tomicová-Malá - Naděžda Chroboková

24. 12. 2007

Ondřej Malý*19.1.1966 - herec

Je členem uměleckého souboru Klicperova divadla v Hradci Králové od roku 1997.

Narodil se 19. 1. 1966 v Ostravě a tvrdí, že všechno dobré pochází ze severní Moravy. Po skončení ostravské konzervatoře absolvoval roční postgraduální studium herectví na Emmerson College v Londýně. Několikrát působil v angažmá v Divadle Petra Bezruče, překládal a daboval filmy z angličtiny pro kabelovou televizi, hostoval v divadle Na zábradlí (kam nastoupil také krátce do angažmá), dělal vlekaře na Pradědu a hostoval v inscenaci Její její pastorkyňa v Klicperově divadle, kam nakonec od r. 1997 nastoupil do stálého angažmá. Rád vzpomíná na dvě své ostravské role v inscenacích Kuřecí hlava a Barabáš. V Hradci Králové si zahrál například Laca v Její její pastorkyni, Edmunda v Králi Learovi, Jaga v Othellovi, hrou na dudy se též protrpěl rolí Švandy dudáka v inscenaci Strakonický dudák. V současné době ho můžete vidět mimo jiné jako ředitele Grosse ve Vyrozumění nebo jako Pavla v Akvabelách. Ještě jako dítě si zahrál v televizním seriálu Přátelé zeleného údolí, později pak ve filmech Fontána pre Zuzanu a Mrtvej brouk. Divadelní sny má, i v noci, a často jsou prý strašidelné a děsivé. Objevuje se v nich nahý na jevišti nebo vystupuje na prkna ve špatných rolích do špatných situací, což ho činí zmateným a nešťastným. Je ženatý, jeho ženou je herečka Pavla Tomicová.Mají spolu 3 děti syna Maxe a dcery Amálku a Sofinku.
 
Zdroj:osobnosti,cz  autor: uživatelka praziv
 

 

Pavla Tomicová,*25.6.1962 - herečka

Herečka, tanečnice a zpěvačka Pavla Tomicová po absolvování Střední pedagogické školy rok učila v mateřské školce, ale nakonec ji zlákalo umění. Pavla Tomicová, manželka herce Ondřeje Malého je sestrou herečky Naděždy Chrobokové.

Divadlo: Pavla Tomicová absolvovala loutkoherectví na pražské Divadelní akademii múzických umění a již v čase vysokoškolských studií začala spolupracovat s loutkovým divadlem Drak Hradec Králové. Právě sem také Tomicová nastoupila do svého prvního profesionálního angažmá a po deseti sezónách přijala nabídku k hostování v jiném královohradeckém divadle, v Klicperově. Nejprve měla Tomicová možnost hrát roli blbé paní Milady Kotrlé v inscenaci Buldočina a protože v ní doslova řádila, stala od další sezóny stálou členkou souboru. „Postavu Milady jsem měla a mám strašně ráda. Baví mě i proto, že je tak krásně blbá a ještě to tak krásně prosazuje,“ obhajovala Tomicová roli v mnohých rozhovorech. Klicperova scéna v dalších deseti letech přinesla Tomicové možnost být Julií ze slavného Shakespearova dramatu Romeo a Julie, Jenůfou z Její pastorkyně G. Preissové nebo Agátou z Gogolovy Ženitby. V současnosti je Tomicová pro Klicperovo divadlo strategickou herečkou, jíž se nevyhýbají silné ani velké role a kromě královohradecké scény ji lze vidět i na některých pražských jevištích. Tomicová hostuje v Divadle ABC v představení Miláček Ornifle nebo v Divadle na Vinohradech ve Višňovém sadu. Protože se herecký projev P. Tomicové zcela vymyká zažitým představám o divadelních divách, spíše naopak je její umělecký přínos zcela bezprostředností a plný komediálních extempore, dokázala si získat přízeň diváků i odborné kritiky a kolegů. „Já vždycky postavu prožívám za sebe. Neumím to na jevišti oddělit a ani nevím, jak se to technicky dá udělat. Pro herectví je dobře, když toho člověk hodně prožije. Některé věci jsou třeba nepříjemné, ale herec má v sobě ty nuance pocitů uložené, ví jak vypadají, jakou mají barvu a já vlastně ani neumím čerpat odjinud,“ odtajňuje Tomicová svou hereckou kuchyni.

Film a televize: Před kamerou Tomicová stála již při natáčení televizních záznamů některých pozoruhodných divadelních inscenací, ale oficiálně poprvé se objevila až drobnou rolí v seriálu Četnické humoresky. Ačkoliv pak natočila i celovečerní filmy Mrtvej brouk a Zatracení, na filmovém plátně vynikla až zásluhou Vladimíra Morávka. Díky němu se Tomicová stala opuštěnou psycholožkou Kulkovou ze snímku Nuda v Brně nebo slídivou bulvární reportérkou Carmen Bohunská z jiné jeho komedie Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Také rolí věčně nadržené Gábiny ve Snowboarďácích K. Janáka se Tomicová dokázala zapsat divákům do paměti. Pavlu Tomicovu známe i z filmových rolí rázných matek v komediích Crash Road, O život a Rafťáci. Zatím poslední filmovou rolí ve výčtu Pavly Tomicové je opět matka v Anglických jahodách Vladimíra Drhy. Výraznější popularita na Tomicovou ale čekala v televizních seriálech. Ať již šlo o Bazén, kde hrála barmanku Zlatuši Šrámkovou nebo o pro Tomicovu daleko průraznější nekonečný projekt Ulice, v němž účinkuje jako kadeřnice Simona Bláhová.

Tituly a ocenění: Přestože Pavlu Tomicovou, za roli Iriny Nikolajevny Arkadinové v Čechovově Rackovi, těsně minula možnost získat prestižní Cenu Thálie v oblasti činoherního divadla; tak na jejím kontě najdeme zatím jen laureátství Ceny Alfréda Radoka za ztvárnění role Mařky v dramatu Maryša – po pravdě však Mařka. Kromě výše uvedených úspěchů se jméno Tomicové objevilo také v širší nominaci na Cenu Thálie za postavu Blanche z Williamsovy Tramvaje do stanice Touha, kterou nastudovala jako host s pražským Dejvickým divadlem; a mimo to ještě v další nominaci na Cenu Alfréda Radoka tentokráte za nastudování Štěpy v Petrolejových lampách J. Havlíčka.

Divadlografie - herecká (výběr): ? – Jaroslav Havlíček: Petrolejové lampy (Štěpa); Anton Pavlovič Čechov: Racek (Irina Nikolajevna Arkadinová); Tennessee Williams: Tramvaj do stanice Touha (Blanche); Anton Pavlovič Čechov: Višňový sad (Varja); Jean Anouilh: Miláček Ornifle (Supo); Federico Garcia Lorca: Dům Bernardy Alby (Angustias); Friedrich Dürrenmatt: Návštěva staré dámy; Arnošt Goldflam: Dámská šatna; Václav Havel: Odcházení; Maryša, po pravdě však Mařka čili To máš za to, bestijó (Mařka); Kdybys umřel …; Ten třetí; 1995 – Jan Antonín Pitínský: Buldočina (Milada Kotrlá); 1996 – Gabriela Preissová: Její její pastorkyňa (Jenůfa); Jean Anouilh: Neapol nebo zemřít (Elvíra); 1997 – Hubert Krejčí: Hrabě Pálfy aneb Peklo a pomsta (Milada Kotrlá); Whilliam Shakespeare: Julie & Romeo & Julie (Julie); Josef Kajetán Tyl: Strakonický dudák (Dorotka); R. Raspová & M. Pivovar: Nezdárný syn (matka); 1998 – Whilliam Shakespeare: Král Lear (Regan); Lenka Lagronová: Noci antilop (Cíla); Nikolaj Vasiljevič Gogol: Ženitba (Agáta); Bertold Brecht: Třígrošová opera (Polly); 1999 – Hubert Krejčí: Dvojí proměna (principálka); 2oo7 – Antonín Dvořák & Adolf Wenig: Čert a Káča (Káča); …

Zdroj: FDb.cz Autor: řepešínský

 

 
        Před několika lety nebylo jisté, zda bude učitelkou, loutkoherečkou nebo herečkou. Po maturitě na střední pedagogické škole totiž jeden rok učila, ale pak se dostala na katedru loutkářství na pražské DAMU a bylo rozhodnuto.

       Ještě během studií začala spolupracovat s královéhradeckým loutkovým divadlem Drak, v němž získala po absolutoriu i své první stálé angažmá. Jako loutkoherečka zde působila deset sezon, ale pak jí režisér Vladimír Morávek nabídl hostování v Klicperově divadle v Hradci Králové. V roli blbé paní Milady Kotrlé v inscenaci Buldočina se doslova vyřádila, a tak se následujícího roku stala stálou členkou souboru, kterou je už deset let. Vedle Milady Kotrlé v již zmiňované Buldočině či později v Hraběti Pálfym si tu zahrála i další výjimečné role, například Julii v Romeovi a Julii, Jenůfu v Její pastorkyni, Agátu v Ženitbě, Cílu v Noci antilop aj.

        Za ztvárnění role Arkadinové v Rackovi byla nominována na Cenu Thálie, za svou Mařku v Maryše - po pravdě však Mařce získala v roce 2000 Cenu Alfréda Radoka. Letos byla na Cenu Alfréda Radoka nominována podruhé, tentokrát za ztvárnění Štěpy v Petrolejových lampách.

        Vidět jsme ji mohli i jako Blanche v Tramvaji do stanice touha, kterou nastudovala jako host s pražským Dejvickým divadlem.
        Před filmovou kamerou se začala častěji objevovat až od roku 1998. Průlomem v její filmové kariéře byla role psycholožky Kulkové ve snímku Nuda v Brně, který režíroval její osudový režisér Vladimír Morávek. Následovaly role ve Snowborďácích, Rafťácích, Doblba!, Crash Road či v televizních seriálech Bazén a Ulice.

Pavla Tomicová: Hvězdou na stará kolena

 

Čtvrtek 13.12. 2007, 15:00

Trvalo to dlouho, než si ji film a televize všimly, ale to čekání se vyplatilo. Rodačka z Karviné po skončení střední pedagogické školy rok učila, načež odešla do Prahy, kde studovala katedru loutkářství na DAMU. Ve čtvrtém ročníku šla na stáž v loutkovém divadle DRAK a zůstala tam celých deset let.

Až o dvacet let později se objevila v seriálech (Bazén, Ulice, Horákovi) a diváky ‚dostala‘ rolí psycholožky Kulkové ve filmu Nuda v Brně, vášnivé Gábiny v komedii Snowboarďáci a naposledy v Crash Road, kde hraje matku Agáty Hanychové.
 

Manžel

* Ondřej Malý (47)
Trojnásobná maminka se nám svěřila: „Malý Maxík je číslo po tatínkovi, v Amálce se zase vidím celá já. Ze Sofinky už vyrůstá ženská, která má úplně opačný vkus než já, říká, co si myslí, a mentoruje mě.”
 

Ocenění

* Thalie
Pavla je držitelkou Ceny Thalie za roli Arkadinové v Rackovi a za Mařku v Maryše získala cenu Alfréda Radoka.
 

Režisér

* Vladimír Morávek (42)
S brněnským režisérem se herečka poznala v Klicperově divadle, pak ji obsadil do svého filmového debutu Nuda v Brně a posléze do komedie Mareš a Hrubeš jsou kamarádi do deště.
 

„Mně osobně je Vladimír hrozně blízký jako člověk i jako režisér. Líbí se mi výsledek práce, kterou dělá,“ tvrdí Tomicová.
 

Film

* Mezi stěnami
Havířovský režisér David Vigner do svého filmu Mezi stěnami, který pojednává o šikaně na základní škole, obsadil Pavlu a jejího manžela Ondřeje do rolí rodičů jednoho ze šikanovaných žáků. Scénář snímku je napsán podle skutečných událostí a měl by se promítat na základních školách.
 

Rafťáci

V teenagerovské komedii Karla Janáka si herečka zahrála drsnou maminku Jirky Mádla, která pro ránu nejde daleko. „Z natáčení s Pavlou jsem si pár modřin odnesl,” vzpomíná se smíchem Mádl.
 

Divadlo

* Buldočina
V roce 1996 hostovala v Klicperově divadle v inscenaci Buldočina a následující rok sem nastoupila do stálého angažmá. Mezi svoje oblíbené počítá většinu rolí v inscenacích Vladimíra Morávka. Nejen podle reakcí diváků nemá konkurenci a je hlavní hvězdou.
 

Seriál

* Kadeřnice
Před dvěma měsíci Pavla naskočila do nekonečného seriálu Ulice, kde hraje energickou kadeřnici Simonu Bláhovou. „Jako kadeřnice bych se určitě neuživila. Jediné, co zvládnu, je oholení hlavy strojkem dohola,“ přiznává se smíchem brněnská herečka.
 

(mr, Jackie)

Pavla Tomicová z Ulice: Opilá namol? Ne, šílená divoška!

 Úterý 17.6. 2008, 17:00

Představitelka ztřeštěné kadeřnice Simony z nekonečného seriálu Ulice Pavla Tomicová (45) vlítla na dotočnou filmu Anglické jahody jako tajfun! Její bujaré řádění mnozí přičítali alkoholovému opojení, ale nebylo tomu tak.

„Jé, tady je známých!" křičela už od dveří herečka, která v kapsáčích, reklamním triku, červené čapce a s naditým batohem na zádech vypadala, jako kdyby se vracela z putovního tábora. Jen co se vřítila do centra dění, sekla s batožinou na zem a skokem se všem vrhala okolo krku. Jejímu řádění neměl šanci nikdo ujít.

„Je zlitá, nebo zhulená?" kroutili nechápavě hlavami někteří hosté. „Rozhodně ani jedno. Pavla je prostě takový nevinný šílenec, kterého je všude slyšet," tvrdili Tomicové kamarádi.
Herečka, která si zahrála v teenagerovských komediích Snowboarďáci a Rafťáci, na dotočnou snímku režiséra Vladimíra Drhy Anglické jahody dorazila hodně pozdě, protože měla divadelní představení. Podobně na tom byl i Viktor Preiss nebo Nina Divíšková, na kterou na večírku čekal manžel, herec Jan Kačer.

Vzhledem k tomu, že na party v Mánesu byla jedním z oficiálních drinků hruškovice, tak se některým pěkně motaly nohy a měli problém se trefit do dveří.
Toho se snažili vyvarovat nejmladší a zároveň hlavní hrdinové nového filmu Ivan Lipták a Marie Štípková. Buď divoce tančili, nebo se líbali. „Zřejmě ještě nepochopili, že už nejsou na place," utahoval si z nich zpěvák Tomáš Klus, jenž na filmu hudebně spolupracoval. Ivan a Marie v Jahodách hrají milence.

Z dalších představitelů filmu ze šedesátých let přišla Lenka Termerová, Sandra Pogodová, Alexandr Minajev, Miloslav Mejzlík nebo Jan Kuželka. (mr)

Zdroj:Super,cz

        Ječlenkou uměleckého souboru Klicperova divadlo Hradec Králové od roku 1997.

PAVLA TOMICOVÁ je letní dítě, narodila se ve znamení Raka. Je možné, že s tím nějak souvisí sen, který se jí často zdá. Pavla se snaží svléknout, ale je to marné. Vždycky a vždycky se objeví další a další vrstva oblečení.

 

Pavla věří na osud.

 

Oblíbená barva je oranžová a roční období - jak jinak - léto. 

Za svůj největší úspěch považuje svou rodinu. Pavla je ženou Ondřeje Malého. Ze zvířat má nejraději mláďata savců. Nejkrásnější věcí na světě je porod.

 

Zdroj: Divadlo Hradec Králové

 

Pavla Tomicová (Simona z Ulice) na Anno 2009

 

Seriálová Simona z Ulice: Musím zhubnout deset kilo!

Herečka Pavla Tomicová začala pilně cvičit. Její seriálový kolega Václav Svoboda ji podporuje.
 
 
Herečka Pavla Tomicová (48) řekla dost a rozhodla se začít hubnout! Ztřeštěná kadeřnice ze seriálu Ulice Simona Pavlicová, stejně jako její herecký kolega Václav Svoboda (46), bude žít dvanáct týdnů s upraveným jídelníčkem a pod dozorem trenéra.
 
„Pavla už nějaké to kilo potřebuje zhubnout, to vidí všichni. Já z vlastní zkušenosti vím, že to jde lehce, když se člověk snaží,“ řekl Blesku Svoboda.

A seriálový Lumír Nykl před rokem a půl zhubl při podobném režimu, jaký bude mít Tomicová, přes šestnáct kilo! „Držím Pavle palce a přeju hodně cvičení, málo jídla a moc sexu,“ dodal se smíchem Svoboda.

 

Bojí se upraveného jídelníčku

Herečka začíná hubnout, protože jí to předepisuje její role v seriálu. „Simona chce být štíhlá, tak se musím snažit,“ řekla Blesku vesele Tomicová, která je odhodlaná zhubnout alespoň deset kilo.

Aktuální váha herečky je 92,4 kilogramů. „Ježíš, to je strašný číslo! Nevadí mi, když ostatní znají moji váhu, ale nesmím to vědět já,“ zhrozila se Tomicová. Ta se nebojí cvičení ani upraveného jídelníčku. „Největší starost mi dělá to, že budu muset jíst pravidelně, to já moc nezvládám,“ dodala Pavla.

 Autor: fíl , mivrk

Zdroj: Blesk,cz  16.9.2010
 

Pavla Tomicová alias Simona z Ulice: Budete mrkat, shodím deset kilo!

Představitelku kadeřnice Simony z nekonečného (ale stále obrovsky populárního) seriálu Ulice Pavlu Tomicovou (48) zdobí charakteristický a velmi hlasitý smích. Její seriálová postava prožívá drobné radosti a starosti, stejně jako většina divaček seriálu. Snad proto patří Simona mezi nejoblíbenější postavy předlouhé série. Možná je to i tím, že stejně jako řadu českých žen ji trápí nadváha, se kterou se snaží bojovat. Byť není vysoká, váží 92 kilogramů, což ji začíná pěkně štvát. Rozhodla se proto dramaticky zhubnout. A k tomuto úkolu, který rozhodně není jednoduchý, směřovaly naše první otázky.

Pavlo, bude pro vás těžké dát se na tak přísný dietní režim?

„Já držím diety celý život... (smích) Teď, když mi bylo nabídnuto, abych v seriálu začala hubnout, neváhala jsem a ráda jsem toho využila. Půjdu alespoň příkladem všem ženám. Jak se mi to bude dařit, uvidí diváci průběžně v seriálu. Vůli jsem tedy nikdy neměla, ale odhodlání mně nechybí. Navíc věřím svému trenérovi!“

 

Kvůli seriálové roli se herečka dala na tvrdou »vojnu«. Má v plánu zhubnout deset kilo. S tréninkem už začala.

Kolik máte v plánu zhubnout?

„Chtěla bych deset kilo, to by pro mě bylo naprosto optimální. Kdybych shodila víc, to by už nebylo dobře.“

Jak bude vaše hubnoucí kúra vypadat?

„Mám trenéra, minimálně třikrát týdně budu chodit cvičit a samozřejmě budu mít svůj jídelníček. Celý proces bude trvat dvanáct týdnů. Tučná jídla už si zkrátka nebudu moci nějaký čas dopřávat.“

 

Pod dohledem trenéra se ve fitku bude potit dvanáct týdnů.

Takže i doma teď budete vařit nekalorická jídla?

„Musím říci, že já vařím opravdu ráda. Nejvíce českou klasiku, ale ráda i experimentuji. Nějak si s tím poradíme, rodina strádat určitě nebude.“ (smích)

Co na vaše hubnutí manžel?

„Můj muž nemá rád na nikom ani ždibec tuku, takže z toho má velkou radost. Musím říct, že mě v hubnutí maximálně podporuje.“

Váš manžel Ondřej Malý je také herec, potkali jste se někde ve filmu či v divadle?

„Ve filmu pouze jednou, kdysi dávno... Jmenovalo se to Mrtvej brouk. Manžel tam hrál blázna, někteří lidé si mysleli, že je skutečný. (smích) V divadle spolu hrajeme už spoustu let. Jenom když byly naše děti malé, tak jsme se v divadle pravidelně střídali, aby u dětí byl pořád alespoň jeden z nás.“

 

 

Půjdou vaše děti ve vašich šlépějích?

„Těžko říci. Jak náš osmnáctiletý syn Adam, tak devítiletá dcera Anežka chodí do dramatického kroužku, ale chvíli je to baví, chvíli ne...  Jednou se dokonce v seriálu Ulice prošli v komparzu. Nicméně necháváme tomu volný průběh. Já jim herectví rozhodně nebudu vymlouvat, ale ani je do toho nutit. Je to čistě na nich.“

Co vůbec říkaly děti na vaši roli věčně nadržené Gábiny ve filmu Snowboarďáci?

„Pamatuji si, že můj syn šel se svým kamarádem na Snowboarďáky do kina. Trnula jsem hrůzou, co tomu bude říkat. Čekali jsme na něho pak před kinem. Když přišel, tak mi řekl něco v tom duchu, jako. „Mamčo! Faaakt hustý! Byla si dóóst dobrá!“ To mi udělala radost a spadl mi kámen ze srdce.“ (smích)

Proslavila jste se tam také díky svému nezvykle hlasitému smíchu. Jak jste k němu vůbec přišla?

„Mám ho už od dětství, je to zřejmě vrozené...“ (smích)

Pojďme zpátky k seriálu Ulice, kde hrajete kadeřnici. Dokázala byste se tomuto řemeslu věnovat i v reálném životě?

„Já myslím, že ano! Třeba moji maminku stříhám už spoustu let. K nikomu jinému chodit nechce! Já tedy ke kadeřnici také moc často nechodím. Většinou mě dávají do kupy vizážistky na place.“

 Změnil vám seriál Ulice život?

„Tak určitě po stránce popularity. Lidé mě poznávají na ulici, volají na mě, jestli bych je neostříhala a podobně. (smích) Někdy je to příjemné, někdy ne. Mám ráda svoje soukromí, a teď jsem o něj přišla. Už to není jako dřív. Nicméně si nestěžuji. Rozhodně převažují klady.“

Pokud byste nebyla herečkou, čím byste se živila?

„Původně jsem učila v mateřské školce. Byla bych zřejmě učitelkou.“

 Pavla Tomicová

Před kamerou Pavla Tomicová stála již při natáčení televizních záznamů některých divadelních inscenací, ale ofi ciálně poprvé se uvedla až drobnou rolí v seriálu Četnické humoresky. Ačkoliv pak natočila i celovečerní fi lmy Mrtvej brouk a Zatracení, na fi lmovém plátně vynikla především až díky roli věčně nadržené Gábiny ve Snowboarďácích.

Další filmové nabídky na sebe nanechaly dlouho čekat. Zahrála si například ve filmech: Nuda v Brně, Crash Road, Rafťáci či Anglické jahody. Popularitu si ale získala také v seriálech. Nejdříve v seriálu Bazén a v posledních letech v oblíbeném seriálu Ulice.

 

Autor: (David Laštovka)
Foto pro Aha! TV Nova,

19.09.2010, 

Simona z Ulice: Pohořela! Za čtyři měsíce zhubla »jen« devět kilo!

Pavla Tomicová alias sympatická kadeřnice Simona Pavlicová z nováckého seriálu Ulice včera ukončila čtyřměsíční hubnutí. K naplnění jejího závazku shodit 10 kilo jí však chyběl jeden jediný kilogram…

 

Zhubnout se rozhodla na doporučení seriálového doktora, který má na starosti sledovat zdraví herců. Její závazek si můžete připomenout v tomto rozhovoru Budete mrkat, shodím deset kilo!  Vzhledem k nabitému pracovnímu programu se zdálo její předsevzetí jako velký oříšek a dokonce i trenér, který ji byl přidělený, neskrýval obavy.

 

Nakonec se však dobře poprala s jeho radami i tréninkovým plánem. Když se nechala na závěr, od trenéra zvážit, ukazoval displej váhy o neuvěřitelných devět kilogramů méně než před čtyřmi měsíci!

 

Kliknutím zvětšte

Pavla naslouchá rad trenéra Elčknera.

 

Kliknutím zvětšte

Na trenažéru myslela, že vypustí duši.

 

Pavla ten moment komentovala slovy: „K mé spokojenosti chybělo už jen kilíčko, aby to byla zaokrouhlená desítka. Ale dlouho mi to kilo kazit náladu nebude, já ho sundám, že bude vidět!“

 

Věří ji i trenér Michal Elčkner: „Jsem rád, že je Pavla se sebou spokojená a cítí se skvěle. Doufám, že jí odhodlání k dodržování jídelníčku a pravidelnému pohybu vydrží.“

 

 

Autor (ex)

Foto TV Nova

15. 12. 2010 8:00

 

Simona Pavlicová z Ulice: Ze SuperStar ji vyrazili!

undefined
Herečka se potí nad přihláškou do castingu.  Foto: Profimedia.cz
 
Pavla Tomicová, známá jako Simona Pavlicová (48) z novácké Ulice, zkusila štěstí na castingu druhé řady show Česko-Slovenská SuperStar. Neprošla.
 
Castingy SuperStar navštívily desítky tisíc lidí, kteří si mysleli, že umí zpívat. Mezi ty patří i Pavla Tomicová. Ta se objevila na pražském castingu a pro štěstí si s sebou vzala i plyšové kuře jménem »Žal«.

„Přišla jsem si pro názor fundovaných lidí,“ nechala se slyšet před porotou a pokračovala: „V Ulici nikdo mému pěveckému talentu nenaslouchá, tak jsem tady. Připravila jsem si svou písničku, která se jmenuje  Holka z nástupiště,“ řekla.

Přestože šlo o celkem jednoduchou písničku, na postup z castingu to  nestačilo a Pavla, alias Simona, musela z kola ven.

Hlavu si z toho ale určitě nelámala. „V Ulici budou ženy koukat,“ smála se s tím, že úplně ztracený talent není – Paľo Habera ji totiž doporučil, aby se věnovala šansonu, a to seriálovou Simonu potěšilo natolik, že nakonec odcházela od poroty šťastná a spokojená.

Zdroj: AHA
Autor:iec  18.1.2011

Kadeřnice Pavla Tomicová z Ulice: Ukázala šílený outfit a svého manžela

Pavla Tomicová se předvedla v esoterickém hávu s motivem slona, její manžel Ondřej Malý vsadil na černobílou klasiku.

Celkem 6 fotografií

Pavla Tomicová se předvedla v esoterickém hávu s motivem slona, její manžel Ondřej Malý vsadil na černobílou klasiku.

undefined
 

 

Herečka Pavla Tomicová (48) byla jednou z mnoha hvězd, které se neváhaly objevit na afterparty Českých lvů, a to i přesto, že se jinak ve společnosti objevuje pouze „povinně“. Pavla si však na tuto jedinečnou příležitost zvolila poněkud záhadný outfit, ve kterém byla nakonec i přes přísná nařízení dress code překvapivě vpuštěna do sálu!

 
Rozpustilá herečka Tomicová totiž dostála svému komediálnímu naturelu a s elegantním či nedejbože svůdnickým vzezřením si opravdu hlavu nedělala. Navlékla se tak do „esoterických“ šatů s vyšší duchovní úrovní, které má ve velké oblibě například taková Květa Fialová, a se slonem na hrudi se vydala slavnostnímu večeru vstříc.

U vstupu prý sice vyvstalo mírné handrkování ohledně dress codu, protože od organizátora Vachlera platil jak zákaz riflí, tak veškerého oblečení, které nemělo nálepku společenské. Po několika minutách ale Pavlu i s manželem Ondřejem Malým vpustili do sálu a oslňování kolegů z branže mohlo začít.

Tomicová, která se před deseti lety proslavila rolí opuštěné psycholožky Kulkové ve filmu Nuda v Brně, se v současné době živí především pravidelným účinkováním v nekonečném seriálu novácké Ulice. Tam je za kadeřnici Simonu, která bezmezně touží po dítěti. Její představitelka má však už dvě vlastní děti, a tak je v tomto ohledu již dávno z obliga. (mull)
 
Zdroj: Super,cz   7.3.2011
 

Nenalíčená Tomicová z Ulice: Dovolená mě zničila!

Pavla Tomicová ve žlutém hábitu, který podtrhnul její opálení z dovolené.

Pavla Tomicová ve žlutém hábitu, který podtrhnul její opálení z dovolené.
Foto: Petr Merta

 
2. srpna 2011 | 06:05    

Herečka Pavla Tomicová (49) je nejvíce známá jako raráškoidní kadeřnice Simona Pavlicová z nekonečného seriálu Ulice. Ale ačkoliv díky své roli tráví hodně svého času v maskérně pod profesionálním dohledem, sama od sebe nepoužije ani rtěnku!

 

 Pavla se vrátila z dovolené v Itálii, vyšla si ven po Praze a jak sama přiznává, na nějakou větší úpravu zevnějšku se úplně vykašlala. Na tiskovku své domovské televize dorazila opálená, úplně nenalíčená a pranic si z toho nedělala!

„Víte, já se v soukromí vůbec nelíčím. Za prvý se bojím, že si tou řasenkou nebo něčím podobným vypíchnu oko a za druhý jsem tak živelná, že si hned všechno rozmažu. Mám ale štěstí v tom, že můj manžel přirozenost vyloženě vyžaduje, takže mě nebuzeruje, že mám na sobě mít tunu makeupu,“ svěřila se herečka. "O to víc si to pak užívám, kdy se o mě postará někdo, kdo tomu na rozdíl ode mě fakt rozumí," dodala Pavla.

Ta se musela v posledních dvou týdnech starat na dovolené jak o blaho svého manžela, tak svých dvou dětí, které poznávaly krásy Itálie spolu s nimi. Tomicová proto nezastírala svou únavu, „Ještě trochu pokecám s Terezou Kostkovou a půjdu si domů lehnout, ta dovolená mě přece jenom trochu vyčerpala a ubila,“ dodala s humorem sobě vlastním oblíbená seriálová potrhlice.

 Autor: Olga Path Štiplová

Zdroj: Blesk,cz 
 
 

Vagyny dy Praga

Hvězda Ulice natočila šílené video. O co se jedná?

9. listopadu 2011 9:45

Herečka Pavla Tomicová (49) alias Simona z nekonečného nováckého seriálu Ulice opět dokázala, že si ze sebe umí udělat pořádnou legraci. A že má smysl pro hodně bizarní humor. Pro recesistickou punkovou kapelu s lehce přisprostlým názvem Vagyny Dy Praga natočila hudební klip, ve kterém předvedla taneční kreace, za které by se nestyděl ani epileptický králík.

 

Pro Tomicovou ro byla vůbec první role v hudebním klipu. Odvahu jí zřejmě dodal i fakt, že si v něm zahrál i její manžel, nositel Českého lva, herec Ondřej Malý (45). Ve videu si zahrál šoféra, který Tomicovou vozí terénním autem po domácnostech a nechává ji zběsile tančit na objednávku. Místo peněz od lidí získávají raritní country kazety. Když chce zákazník, v podání punkáče Ondřeje Novotného (27), uplatit Pavlu poslední kazetou, ona zjistí se, že jde o pokoutnou nahrávku kapely Vagyny Dy Praga a nastane pořádný zmatek.

„Nápad mi přišel vtipnej, tak jsme s Ondrou řekli, že do toho půjdeme,“ vysvětlila známá a populární herečka. Ta se tak kapele postarala o pořádné promo. Originální hudební těleso Vagyny Dy Praga je možné vidět na letních hudebních festivalech i v rámci pražské klubové scény. Možná se jim teď ale otevře celá republika. 

 

Josef Koukolíček, Super,cz

Pavla Tomicová: Hubnu jen když se pořádně najím

Pavla Tomicová je novou posilou seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Pavla Tomicová je novou posilou seriálu Gympl s (r)učením omezeným.
Foto: archiv TV Nova

7. srpna 2013 | 08:00
 
 

Herečku Pavlu Tomicovou (51) můžete vídat na televizní obrazovce každý den, jako potřeštěnou kadeřnici Simonu. Na rozdíl od své postavy je herečka mnoho let vdaná za herce Ondřeje Malého, se kterým má dvě děti. Herečka je známá svým nepřeslechnutelným smíchem, energií, která z ní přímo srší a také svými pokusy o hubnutí.

 

 

Jste nádherně opálená, kde jste byla na dovolené?

Vidíte, a to jsem se vůbec neopalovala, nebo jsem se o to alespoň snažila (směje se herečka svým hurónským smíchem). Ale ne, byla jsem na dovolené v Itálii, na místě, kam jezdím každý rok. Ale rozhodně neprozradím, kde to je, protože by tam pak byli všichni.

Máte ráda aktivní dovolenou, nebo se raději válíte?

Popravdě, mě dělá moc dobře se jen tak válet, pak si skočit do vody a hlavně odpočívat. Jsem naprostý opak mého muže, který nejraději jezdí na hory, na kole trénuje na maratony a vůbec je aktivní.

Když si každý užíváte volno jinak, jezdíte na společné dovolené?

Nikdy jsem si neuměla představit, že jedu bez manžela. Jsem tak i vychovaná, protože moji rodiče byli hodně pospolu, ale postupem času jsem zjistila, že se oba na těch dovolených tak trochu trápíme. Manžel na čas ustoupil a jezdil se mnou s dětmi k vodě, ale chudák vlastně nevěděl, co tam má dělat. A tak jsme se dopracovali k takové trošku oddělené dovolené, kdy manžel je půl dovolené na kole a půl s námi u moře, a já se naopak můžu po celou dobu válet.

 

Pavla Tomicová
 
Vaší nejznámější postavou je potrhlá kadeřnice Simona z nekonečného seriálu Ulice. Co vás v této roli na podzim čeká?

Tak slibujou mi konečně chlapa, tak uvidíme, jak se to vyvine. Víc asi prozradit nemůžu.

Objevíte se ale i v dalším seriálu, co vás čeká tam?

Budu hrát v seriálu Gympl uklízečku Bohunku. Takovou šílenou ženu z lidu, která bude svou potrhlostí malinko podobná Simoně z Ulice. Trošku se bojím, aby tam nebyla moc velká podobnost, ale zase si říkám, že možná budu tvrdit, že jsem dvojče Simony (konspiruje se smíchem herečka).

Díky seriálové roli jste se pustila do hubnutí, jak vám to vydrželo?

Popravdě jsem na tom teď zase úplně blbě. Ale během té hubnoucí kúry jsem byla u pana dietologa a ten mi kupodivu řekl, že jsem podvyživená, což by mě teda nikdy nenapadlo. Vysvětlil mi, že hrozně špatně žiju a jím, že diety držet nemusím, ale zato se mám nadlábnout.

Takže jste se pustila do jídla a kila šla dolů?

Přesně tak. Nikdy jsem nejedla tolik, jako v tuhle dobu. Já jsem taková ta věčná dietářka, co už se večer těší, že si ráno bude moct něco dát k jídlu, a teď jsem mohla jíst i sladké. Takže jsem se do toho pustila, pan doktor mi dovolil jíst všechno, takže jsem se nemusela omezovat nebo něco vážit a podobně, a mohla jsem si to jen užívat. Tehdy jsem během tří měsíců zhubla deset kilo. Jenže nejsem schopná si pamatovat, že se mám najíst a tak jsem zase sklouzla do svého jídelního stereotypu, kdy celý den nic nejím a až večer si něco dám. Ale zkusím do toho najet znova, protože mi bylo strašně dobře a doporučila bych to všem ženám.

Když tak ráda jíte, co máte nejraději?

Je teda strašně málo věcí, které bych nejedla, ale nejraději mám asi naši rodinnou vánoční polévku. To je hrozně zvláštní jídlo, něco mezi omáčkou a polévkou, které si buď někdo strašně zamiluje, nebo jí jako můj manžel vůbec nejí. Ale jinak miluju ryby, jak mořské, tak i kapra a taky zeleninu.

Máte nějaký letní recept?

Musím se přiznat, že já v létě moc hlad nemám, ale kdybych měla něco doporučit, byla by to polévka minestrone. Nejlepší je samozřejmě z čerstvé zeleniny, ale když tam nasypete pytlík mražené a přidáte vývar v kostce a navíc zakápnete zakysanou smetanou, tak to je taky bašta.

Autor: Michaela Čentešová
zdroj Blesk,cz
 
 
Pavla Tomicová a její nejnovější seriálová role

Pavla Tomicová a její nejnovější seriálová role Foto: Archiv TV Nova

Proč jí to dělají? Hvězda nováckých seriálů se z pofiderních televizních rolí nejspíš nevyvlékne. Už má další

13. srpna 2013 14:52

Herečka Pavla Tomicová se do povědomí televizních diváků zapsala svým působením v seriálu Ulice, kde ztvárnila bodrou kadeřnici Simonu, či postavou libidem překypující dámy v letech, která ve Snowboarďácích sváděla Vojtu Kotka, Jirku Mádla i Jiřího Langmajera. Teď se jako jedna z nových postav představí také v Gymplu s (r)učením omezeným. Dostala roli uklízečky.

Přitom co se divadelního herectví týče, ztvárnila Pavla hlavní postavy v kusech jako Petrolejové lampy, Racek či Maryša, za účinkování v poslední jmenované hře také získala Cenu Alfréda Radoka.

V televizní tvorbě se ale poslední dobou objevuje v sice zapamatovatelných a skvěle zahraných, ale povětšinou ve vedlejších jednodušších rolích. „V Gymplu mě zaujalo skvělé herecké obsazení. Nejčastěji se potkávám na place s Václavem Koptou a Milanem Šteindlerem. Z toho mám velkou radost. Jsou to Bohunčini základní seriáloví partneři a jsou také ve stejné inteligenční i pracovní kategorii,“ poznamenala ke svému nejnovějšímu seriálovému působení.

Není ale škoda, že herečka nedostává také před kamerou více příležitostí ukázat i jinou stránku svého vyjádření? 

Super.cz


 10. února 2014 • 05:00

Nečekaný pohled: Macatá Tomicová z Gymplu se pochlubila svým tělem!

Gymnastka Pavla Tomicová
Gymnastka Pavla Tomicová (Foto Aha! – Alexandr Malachovský, koláž Ahaonline.cz )
 
 
 

Herečka Pavla Tomicová (51) se nezdá! Z uklízečky, kterou hraje v seriálu Gympl, se dokáže změnit na baletku.

Tomicová začínala na divadelních prknech, ale prosadila se i v televizi. Objevila se ve filmu Nuda v Brně, pak ve snímcích pro »puberťáky« jako Rafťáci nebo Snowborďáci a v oblíbených seriálech Ulice, kde si střihla roli kadeřnice. Její nejčerstvější seriálovou rolí je postava uklízečky Bohunky z Gymplu.

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz
 
 

Pavla Tomicová alias Simona z Ulice: Můj první manžel byl homosexuál!

Pavla Tomicová se v rozhovoru pro Blesk svěřila, že její manžel byl homosexuál.
16. února 2014 ● 05:00

Hvězda seriálu Ulice Pavla Tomicová (52) jako kadeřnice chodila v seriálu s homosexuálem. Málokdo však ví, jak moc podobná životu herečky právě tahle část seriálu byla.

 
 

BLESK: Proč vám svazek s prvním manželem nevyšel?

„On ani nemohl vyjít, protože, jak jsem se později dozvěděla, jsem žila s fajn kamarádkou. Manžel byl homosexuál, sám se s tímto faktem těžko srovnával a mým problémem zase bylo, že jsem vyrůstala v příliš nádherném rodinném prostředí, a tudíž jsem si neuměla představit, že bych svému synovi nepřipravila totéž. A tak naše trochu nešťastné manželství trvalo deset let.“

Jak jste prožívala rozvod?

„Nejvíc jsem se trápila tím, že jsem žila tak dlouho v nepravdě, ale můj bývalý muž mi tehdy řekl, že mě měl tolik rád jako člověka, že ho to zmátlo, že si myslel, že to půjde, a pak ještě dodal, a bláhově si přitom myslel, jakou mi neudělá radost – Víš, homosexuálové si vždycky vybírají ty nejlepší baby, protože nejsou zaslepení láskou.“

Kdy jste se dozvěděla pravdu?

„V průběhu těch deseti let jsem začala tušit, jak to je, ale jakákoli záminka k tomu, abych tuto úvahu zvrátila, jenom dokazuje, že člověk vlastně nechce uvěřit blbé pravdě. Ale zřejmě přitahuju paradoxy, protože to nejkrásnější na mém prvním manželství byla má tchyně. Oba jeho rodiče mám ráda, vídáme se málo, ale náš vztah se snad nezměnil.“

Stýká se Adam (20) s tátou?

„Nějaký čas se nevídali, hlavně proto, že jeho tatínek se potřeboval nějakou dobu srovnat sám se sebou. Pak odjel do Ameriky s představou, že tam se mu lépe podaří sám sebe přijmout, a tak se myslím i stalo, Adámek už za ním několikrát byl, a když se ho ptám, jak se tatínek má, tak mi hlavně neustále vykládá, co udělal Raul, a co říkal – tak se jmenuje asijská láska mého bývalého muže. Je to zřejmě báječný chlapík a musím říct, že mě to dělá docela šťastnou. Jak říká můj současný muž - tvé velké srdce nás všechny jednou zničí.“

Jak váš syn přijal vašeho druhého manžela Ondřeje Malého?

„Ondřej se objevil v době, kdy můj syn potřeboval mužský vzor, a myslím, že Adámek získal ten nejlepší možný. Mám z jejich vztahu radost, která se umocnila tím, když mu sám od sebe začal říkat tati. Dnes nemá žádný problém z toho, že má regulérně táty dva.“

Se svým současným manželem jste se potkala v divadle?

„Na prknech Klicperova divadla v Hradci Králové ve hře Její pastorkyně. Může za to režisér Vladimír Morávek, který si Ondru vytáhl z Ostravy a mě z hradeckého Draku. Brzy jsme zjistili, že jsme stejná krevní skupina.“

Čím vás zaujal?

„Svým chlapáctvím. Nejdřív jsme se stali velkými přáteli, a pak ani nevíme, kdy a jak tu byla láska. A pak, a to přesně víme kdy a jak, jsem otěhotněla a narodila se naše Anežka.“

Jak vás Ondřej požádal o ruku?

„Tak, jak je to u nás se vším – ani nevím, kdy a jak. My jsme nepovažovali sňatek za nezbytně nutný pro svazek dvou lidí, a tak jsme spíš využili názoru mé dobré kamarádky, která tvrdí, že svatba má být, až si děti řeknou. A naše děti si opravdu řekly v roce 2003, to měla Anežka tři roky a Adámek měl 11 let.“

Kde jste měli svatbu?

„Na malebném soutoku Labe s Orlicí. Když jsme se tak všichni čtyři společně brali, děti stály hrdě vedle nás a slavnostní proslov měl navíc náš kamarád, který byl v tu dobu pro tyto účely zmocněn.“

Kam jste jeli na svatební cestu?

„Oba dva pokládáme za svatební cestu tu, která se odehrála dávno před svatbou. Byli jsme na ostrově Rhodos, který jsme projížděli zapůjčeným skútrem. Ondra řídil jako ďábel, já jsem mu zatěžovala zadek a bylo mi krásně a romanticky, protože jsem si v tu chvíli uvědomovala, že takhle mí rodiče na motorce Jawa projezdili v zamilovanosti celou naši vlast.“

Jak vypadají vaše společné dovolené?

„Jak v běžném životě máme s Ondrou naštěstí společné názory, v čase prázdnin musíme dělat kompromisy. Ondra miluje hory, já vodu, takže jsme vždy společnou dovolenou půlili. Ale protože se k mému velkému štěstí ukázalo, že děti také tíhnou ke slunci a vodě, tato část převažuje.“

Kdo u vás doma vaří? Máte vůbec čas se starat o domácnost?

„Nejsem zas tak vytížená. Spíš je problém, že náš život se nemůže řídit žádnými pravidly a řádem, což hlavně děti mají rády. Uklidnil mě rozhovor s Anežkou, která říkala: Ty jsi sice třeba dva dny pryč, ale pak jsi zase tři dny doma. To maminka spolužačky prodává v obchodním domě, vidí ji sice každý den, ale moc málo. Co se týče vaření, a vůbec ženských prací, dělám je ráda, potřebuju se o někoho starat. A speciálně vaření, když mám pro koho, a ještě to navíc ocení, mi dělá blaho.“

Jak prožívaly vaše děti pubertu?

„U mého syna jsem ani nezaznamenala, kdy proběhla. Má mírumilovnou povahu, která je navíc okořeněná velkým smyslem pro humor. Už snad od jednoho roku mu mí přátelé přezdívali pan Pohoda a zůstalo mu to dodnes. Vždycky jsem kamarádkám říkala, že bych každé ženě přála syna, protože to je ten nejlepší chlap mého života. Jednou přišel na představení a říkal, že jsem byla báječná. Já na to – vždyť jsem tam skoro nehrála. A on – No, byla jsi tam málo, ale bylas výrazná.“

Také hraje jako vy?

„Ne, studuje vysokou školu v Praze, má prima děvčici, se kterou chce trávit hodně času, takže mně moc chybí, ale nedá se nic dělat, důležité je, aby byl šťastný. Kdybych mu vyčítala, že je málo doma, byla bych špatná matka.“

A Anežka?

„Pro Anežku, která je teď navíc v pubertě, je odchod bratra daleko těžší, je na něj velmi fixovaná, dokonce my s Ondřejem jsme se museli smířit s tím, že je pro ni na prvním místě v rodině. Ale máme spolu hezký vztah a dělá mi radost, že má ve mě důvěru a s každým trápením se mi dokáže svěřit. Myslím, že Anežčinu pubertu pociťuje spíše Ondra, který už v průběhu těhotenství, když jsme se po vyšetření plodové vody dozvěděli, že to bude holčička, téměř zkolaboval. Měl radost, že to bude holčička, ale měl obavu, že on ji vypiplá a pak přijde nějaký vousatý debil a ten ji, však víte co. Anežka se začíná chovat jako žena, má zájem o módu a o líčidla. A Ondra se rozčiluje: Dyť to u tebe nevidí, tak proč to dělá?“

Vy se nemalujete?

„Nikdy jsem s tím nezačala. Občas se namaluji třeba na premiéru nebo tak a říkám si, že je to vlastně dobře, protože na rozdíl od těch, kteří se malují pořád, já můžu jenom příjemně překvapit.“

Jako mladá jste studovala pedagogickou školu, rok jste učila, proč jste přešla k herectví?

„Rozhodovala jsem se mezi těmito profesemi už po základní škole a vyhrály děti. Jenže to pokušení hrát ve mně stále více hlodalo, kdybych to nezkusila, vyčítala bych si to.“

Popularitu vám přinesl především seriál Ulice. Oslovují vás lidé na ulici často?

„Ulice má takovou sledovanost, že jsem ze dne na den ztratila anonymitu a vlastní jméno. Běžně mi říkají Simonko a já už na to i slyším. A takhle mě dokonce přesvědčovala jedna paní – Já vím, že se jmenujete Pavla, ale k vám to nejde, nechte se přejmenovat. Když vidím, jak si lidi spojují herce s postavami, jsem ráda, že jim Simona není nesympatická. Asi bych nezvládla tu negaci, kterou by na mě lidi vrhali za něco, co mi napsali scenáristi. Jedna paní mi říkala, že měla deprese a jediné, co jí zvedlo náladu, jsem prý byla já, když jsem se objevila v nějakých komických situacích na obrazovce a ona se musela začít smát.“

To musí být hezký pocit. Dokážete rozesmát i své blízké?

„Můj muž mi říká, že umím stejné historky na veřejnosti vykládat vtipně, ve zkratce, rychle a umím pointovat. Přitom doma mu líčím všechny souvislosti, takže to vtip ztrácí. A ještě přidává větu, která mě ničí: Nejezdi kolem Kadaně, vem to rovnou do Hradce.“

Když mluvíte o manželovi, byl hodně přesvědčivý v roli násilnického příslušníka státní bezpečnosti ve filmu Pouta. Nenechalo to na něm nějaké stopy?

„Nevím jak na duši. Ale na těle určitě. Po prvním natáčecím dni se mi domů vrátil přiotráven nikotinem. Už delší dobu byl nekuřák a najednou zjistil, že má v každém záběru kouřit. Mě jeho role nepřekvapila, ale kamarádky mi pak posílaly textovky, ať se zamyslím, s kým žiji, že tohle se nedá jen tak zahrát.“

Viděl jsem vás ve hře Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho, kde hrajete zralou ženu s myšlením dítěte. Jak jste se na to připravovala?

„Ta role je autorem popisovaná jako nehezká a nechytrá žena, ale mé pojetí vzniklo úplnou náhodou. Před první aranžovací zkouškou jsem se vrátila z charitativní akce ve prospěch žen z ústavu, kterým je šedesát let, ale mají duši a myšlení pětiletého dítěte. Přijela jsem tak obohacená, že jsem se musela o to s kolegy podělit.“

Takže jste se inspirovala?

„Já ne, ale inspirovalo to režiséra Davida Drábka, který chtěl, abych to takhle hrála.“

Na tomhle představení jste opět udělala provaz. Aplikujete ho často do svých rolí?

„Herectví je nesvobodná profese. Je to zase tak, že si režisér řekl.“

Kde jste se ho naučila?

„Zkusila jsem si to jako malá a už mi to zůstalo. Čím jsem starší a prostorově výraznější, tím více za to sklízím úspěch. Poprvé jsem šňůru na jevišti vystřihla v Divadle Drak v představení Prodaná nevěsta, které jsme hráli zrovna pro školy. Dva rozvalení znudění kluci v první řadě po tomhle výkonu  ožili, zvedli se ze svých sedaček a řvali: Epry, ta tlustá, to je dobré.“

Autor: Jindřich Bíč
zdroj Blesk,cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chroboková

(Štěpán, 21. 3. 2012 17:57)

Nemá někdo na Chrobokovou kontakt telefon,email a tak dál moc rád bych si stou paní pokecal mam nani pár dotazu.

Re: Chroboková

(někdo, 5. 3. 2013 14:07)

Mám adresu Vančurova 5, Olomouc

Pavla Tonicová slaví 50 let

(Sizira, 11. 6. 2012 15:38)

Vážení fanoušci Pavly Tomicová!!
Dne 25.6. 1962 oslaví kulaté narozeniny. Pokud budete Pavle chtít popřát nebo třeba poslat nějaký dáreček nebo jen vzkaz.
Piště: http://fanclub-ulice.wbs.cz/Pavla-Tomicova-slavi-padesatku.html
www.ulice.nova.cz ---rubrika: Napište nám
www.klicperovodivadlo.cz ---rubrika kontakty

Nominace TýTý

(Fanynka Pavly :-)), 17. 3. 2012 12:24)

POZOR !!! POZOR!!! Pouze do zítra 18.3. 2012 do půlnoci můžete hlasovat neboli nominovat na cenu TýTý PAVLU TOMICOVOU v kategorií HEREČKA a to zcela ZDARMA !!! přes hlasovací formulář na http://www.televize.cz/tyty/hlasovani-nominace . 1 funkční emailová adresa rovná se jeden hlas. POZOR své hlasování musíte potvrdit na svém emailu, aby Váš hlas byl započítán !!! Nebo přes SMS( z jednoho čísla 30 SMS) :

Telefonní číslo: 906 15 09 TT6 Pavla Tomicová

Rozhovor s Pavlou Tomicovou

(Lenka, 10. 3. 2012 14:09)

Rozhovor s Pavlou Tomicovou od cca 12:15 do 19:53, herečka nás nechá nahlédnout do svého soukromí !!! V tomto příspěvku hovoří manžel Pavly Ondřej Malý,dcera Anežka a syn Adam.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095352674-divadlo-zije/21254215075/

Chroboková

(Aleš, 9. 1. 2012 22:21)

Neví nekdo prosím jakou má adresu bydliště Nadežda Chroboková.

Re: Chroboková

(rosenberg kateřina, 8. 3. 2012 13:14)

Vím, Vančurova 7 nebo 5, Olomouc

Herečka

(Petr, 1. 10. 2011 22:07)

Jestli zte sousedi v bytě tak toho hodně musíte slyšet

Herečka

(Petr, 12. 9. 2011 23:48)

Vlastně už jsou dospělí její děti.

Herečka

(Petr, 12. 9. 2011 23:45)

No to je síla to abych vyhodil autogram kolik má vůbec dětí a neštve to ty děti tak zavolejte sociálku fakt mě sklamala.

pravda

(Rosenbergová K., 9. 9. 2011 7:28)

Znám ji, jsem její sousedka, vím, jak se starala o svoje děcka. Kluka nechávala samotneho doma a seděla v klubu,říkám hrůza. Na venek se dělá dobrou mámou, a to mě rorčiluje.

Herečka

(Petr, 11. 8. 2011 23:47)

A jak ji mužeš znát 30 let.

Herečka

(Petr, 11. 8. 2011 23:45)

Je to pravda to o Chrobokové mě vždycky přišla jako simpatycká hodná upřímná jako dobrák prostě.

Vymyslene

(DAve, 9. 1. 2010 19:14)

Je videt ze autor cerpal z osobnosti.cz a ze si vymyslel. Ondra by nikdy nerekl tohle o svych detech a to z jednoho prosteho duvodu. Maji 2 deti a jmenuji se Adam a Anezka...Priste si najdete pravdive info sim

Re: Vymyslene

(radka, 7. 3. 2011 15:12)

spíš to popletli, protože amalka,maxik a sofie jsou děti Lenky Vlasákové a Jana Dolanskéhé.Prostě nekontrolují co napíšou

Herečka

(Rosenbergová K., 8. 2. 2011 11:40)

Tak už to vypadalo,že nebude nic noveho. No a známý říkali,že se Naděžda Chroboková potácela večer po Olomouci a dělala ostudu, pokřikovala na nějakyho mladyho kluka,ať ji neutíká, no ostuda. Chování strašné. To je úroveň.

zase Chroboková??

(Rosenbergová Kateřina, 1. 4. 2010 18:23)

Tak nyní jsem zjistila,že její soukromý život je hotová fraška. Nevydrží s žádným mužem,je hádavá a hysterycká.

Mylné informace

(Zusková, 11. 1. 2010 23:40)

Znám Ondru od narození a věřte, že s Pavlou mají jen dceru Anežku a Pavla syna Adama z předešlého svazku. To o dětech je úplný blábol

už nic

(rosenberg kateřina, 2. 10. 2009 9:45)

Tk sem měl čest potkat běsnící umělkyni v Olomouci na náměstí,kde afektovaně pokřikovala na nějakého pána..co dodat?? Někdy je dobré vidět naše umělce IN NATURA

co mají společného

(milena, 10. 2. 2009 14:46)

nějak jsem se nedozvěděla co mají tito tři společného...