Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leoš Mareš

1. 7. 2007
Leoš Mareš,*27.4.1976 - moderátor

Leoš Mareš alias Pán kožichu je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je také showman, konferenciér a moderátor několika TV pořadů. Ve spolupráci s Patrikem Heruckým tvoří skvělou dvojku, což potvrzují vydáním CD s názvem Mrázek ústředna. V roce 2001 se mimo profese moderátora stal i raperem, když
 vydal album s názvem "Tři slova". Pilotní singl Lži jsou jako déšť se stal velkým hitem na mnoha rádiích.

Po úspěšném debutu „Tři slova“ (prodáno přes 40.000 ks) přichází moderátorská jednička opět s novým albem. A opět v duchu alba předchozího, jak už je Leošovým zvykem, je nové CD „vychytáno“ do posledního detailu. Pilotní singl „Minuty se vlečou“ je předělávkou titulní písně z filmu Love story a již několik týdnů vede hitparádu Evropy 2.

V pořadí třetí album "Nejlepší nápad" si na podzim 2003 připravil Leoš Mareš... Jako ochutnávku jste již mohli zaregistrovat úspěšný duet s Terezou Kerdlovou "Nejlepší nápad", podle kterého dostalo album název.

Leoš Mareš přiznal: Zpívat neumím!


PRAHA – Už během února by se na obrazovky televize Nova měla dostat soutěž X Factor, která je následovníkem populární pěvecké reality show Česko hledá SuperStar!

A její staronový moderátor Leoš Mareš (31), který už má za sebou několik cédéček, hned zkraje přiznal, že pro něj by to rozhodně nebylo!

„Vždyť já neumím zpívat, do toho bych nešel. Ale je podle mě super, že se můžou přihlásit lidé, kteří byli na SuperStar už moc staří,“ přiznal moderátor nové soutěže, jejíž castingy startují v pondělí 29. října. „Už máme asi pět a půl tisíce přihlášek, ve srovnatelném období při první řadě SuperStar to bylo asi o dva tisíce méně,“ holedbal se generální ředitel televize Nova Petr Dvořák. Podle něj bude X Factor »nováckou« vlajkovou lodí na příští jaro.

Však naše největší komerční televize také vsadila na známé tváře! Kromě moderátora Leoše Mareše, který se navíc bude starat i o scénář a odborný dohled, se ve funkci porotců objeví manželé Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup, kteří porotcovali už v SuperStar, a doplní je frontman legendární skupiny Olympic Petr Janda.

Autor: (vt) 26.10.2007

Leoš Mareš: Svatba bude obyčejná

Moderátor Leoš Mareš (31) nám prozradil podrobnosti o své chystané svatbě s Monikou Poslušnou (32).

Leoši, právě jste se s přítelkyní Monikou vrátili z Londýna. Jak jste se tam měli?
My jsme tam jeli hlavně kvůli fotbalu. Prohlédli jsme si ale taky památky v centru. Byli jsme tam i se švagrem a švagrovou - Moničinou sestrou a jejím manželem. Prostě takový malý rodinný výlet.

Vzali jste s sebou i synka Jakuba?
Kuba by fotbal asi nezvládl, takže tam s námi nebyl.

Jsou mu už dva roky. Zdědil po tobě tvou výřečnost?
On ještě nemluví. Schovává si to.

Prý jste si v anglické metropoli chtěli koupit snubní prstýnky. Jak to dopadlo?
Výborně, máme je. Byli jsme se podívat, jaký je trend, a dopadlo to klasicky. Nakonec jsme je koupili. Nechtěli jsme, abychom si za tři měsíce říkali: Tamty byly přece jenom lepší. Prstýnky jsou!

A co svatba?
Svatba bude.

Kdy?
V červenci.

Prozradíš nám kde? V České republice?
Ještě nevíme. Zatím jsme nevybrali místo, takže nemůžeme určit ani přesný termín.

Máte konkrétní představu, jak bude obřad vypadat?
Asi to bude normální, obyčejná svatba. Nemáme žádné zvláštní představy, jako že bych se například chtěl ženit v nějakém speciálním oblečení.

Co tě přimělo k tomu, že ses rozhodl do toho praštit?
S Monikou jsme spolu osm let, máme dvouletého syna, tak proč ne. Chceme, aby jeho máma měla stejné příjmení jako má táta.

(mar, roz, Spy)

Mareš vydělává statisíce za večer!

U Marešů letos budou pěkně bohaté Vánoce. Moderátor Leoš Mareš (31) se totiž před svátky neobyčejně činí. Denně zvládne odmoderovat i několik akcí a jeho honoráře dosahují skutečně astronomických výšek. Nedělnímu Aha! se podařilo zjistit Marešův přísně utajovaný honorář za uvádění nedávné motokrosové show v Sazka Areně.

„Pan Mareš uváděl dvě zhruba dvouapůlhodinová vystoupení a jeho celkový honorář byl dvě stě padesát tisíc korun,“ prozradil deníku Aha! jeden z pořadatelů velkolepého motorkářského představení. Ale podle návštěvníků si Mareš své peníze rozhodně zasloužil. „Byl opravdu vtipný a pohotový. Nic moc jsem od něj nečekal, ale hodně příjemně mě překvapil,“ pochvaloval si Marešův výkon Tomáš Kačena, který byl na akci se svou přítelkyní Ingrid.

Ještě o padesát tisíc více, tedy tři sta tisíc korun, má činit Marešův honorář za moderování Českého slavíka. „Nejen že je to královsky zaplaceno, ale navíc si tím Leoš udělá reklamu k nezaplacení a další kšefty se mu pak jen pohrnou,“ trochu závistivě přiznává jeden z jeho moderátorských kolegů. Ovšem ne vždy je Leošův honorář ve statisících. „Nedávno jsme ho tu měli na diskotéce a za hodinu si řekl 38 tisíc,“ říká pořadatel diskotéky z Broumova.

Vedle toho ovšem moderátor zvládá i uvádění večírků. Tam se jeho taxa pohybuje kolem 150 tisíc korun. „Před časem se chlubil, že si vydělá přes milion korun měsíčně. Já si ale myslím, že teď před Vánoci, kdy je akcí nejvíc, si určitě vydělá za měsíc přes tři miliony!“ uzavírá jeho kamarád.

Autor: JOSEF KOUKOLÍČEK
 Aha 9.12.2007

Strašný skandál na Slavíkovi: Mareš byl na drogách?

Skandální večírek po ukončení přímého přenosu! Na schodech pražského hotelu Ambassador, kde se sobotní noční mejdan odehrával, si kapela Divokej Bill, letos bronzová ve skupinách, zřídila doslova feťácké doupě! A ke klukům z kapely se připojil i moderátor večera Leoš Mareš (31)!

Chlapce z Divokýho Billa evidentně jídlo a pití na rautu nezajímalo, a tak si večírek zpříjemňovali jointy marihuany. „Dej si, ty taky,“ slyšel každý, kdo kolem rozdováděných »Billů« prošel.

Šok nastal ve chvíli, kdy si ke kapele Divokej Bill přisedl na schody i Leoš Mareš, který Slavíka odmoderoval za honorář 300 tisíc korun! „Se »špekem« mě nefoťte,“ křičel Mareš na fotografa. Za okamžik si přisedla i zlatá Slavice Lucie Bílá (41), která ale veselé cigárko se slušností odmítla.

„Není to hezké, že v tak prestižním hotelu kouřili marihuanu,“ řekl  zástupce Musica Bohemica, pořadatelské agentury Slavíka. »Tráva« totiž byla cítit skoro všude!

Už teď se přitom rozjíždějí přípravy na Českého slavíka 2008. A toho bude opět moderovat Leoš Mareš (31), kterého včera doprovázela jeho čerstvě ostříhaná přítelkyně Monika Poslušná (32). Ta v poslední době docela přibrala, a proto jedla na párty po Slavíkovi pouze ovoce. „Mám to ve smlouvě, že moderuji i příští rok,“ potvrdil Leoš Mareš. Tak se budeme těšit!


Autor: (kre, lbp)
Aha! – 10.12.2007

Mareš má další kšeft: Česko – Slovensko hledá SuperStar!


PRAHA – Televize Nova ještě ani nezačala vysílat svou novou hudební soutěž X Factor, a už přemýšlí nad dalším podobným pořadem! Podle dobře informovaných zdrojů z televize se totiž s největší tajností začíná připravovat nadnárodní hudební projekt obřích rozměrů Česko-Slovensko hledá SuperStar!

„X Faktor si na Nově prosadil jeho moderátor Leoš Mareš, a ten si chystá už další želízko v ohni. Příští nebo přespříští rok by chtěly česká Nova a slovenská Markíza připravit společný pořad, takovou federální SuperStar. IQ testy národa byly vlastně zkouškou na velkou spolupráci těchto sesterských televizí,“ říká zdroj deníku Aha! Soutěž by běžela na obou televizích naráz, společné by bylo i hlasování, a moderovaly by ji společně hvězdy z Čech i Slovenska. Už dnes padají jména Leoše Mareše a Adély Banášové, známé právě z IQ testů a na Slovensku ze SuperStar. Vítěz vzešlý z této soutěže by se pak stal populární tváří mezi téměř osmnácti miliony Čechů a Slováků, což je záběr, o kterém se zatím nesnilo ani jednomu z vítězů předchozích národních kol. A rozhodně je to motivace pro zatím neodhalené talenty!


Autor: (mac)
 Aha!11.12.2007

Mareš zaútočil na Krejčíře!

● Bojí se konkurence?

Tomáš Krejčíř si v úterý večer opravdu na párty na parníku popletl Janu Doleželovou s Kateřinou Průšovou, kterou neustále vyvolával. Všichni toto faux pas přešli s vtipem, dokonce i modelka a Miss ČR 2004 Jana Doleželová.

Jen pár hodin poté však Krejčíře začal zesměšňovat ve své Ranní show na Evropě 2 Leoš Mareš. „Asi mu měli přidat peníze, třeba by pak řekl alespoň Jana Průšová,“ dost neomaleně žertoval s ironií v hlase Mareš, k němuž se informace z předešlého večera dostaly zázračnou rychlostí. Všechno mu totiž nabonzoval jeho tajný špeh Patrik Hezucký, který se večírku na parníku také účastnil.

Tomáš Krejčíř se ale snaží být gentleman a Marešův útok vůbec neřeší. „Přijde mi to dost úsměvné, to se může stát každému, takže bych řeči kolegy Mareše nijak nekomentoval,“ řekl deníku Aha! Krejčíř.

Leoš Mareš své kolegy vůbec nešetří a sebevědomě prohlašuje, že v moderování nemá konkurenci. Tak proč takové jízlivé poznámky na adresu Tomáše Krejčíře? Ten v posledních měsících moderuje jednu akci za druhou a to se asi Marešovi přestalo líbit, protože mu tím pádem utíkají kšefty. Rozhodl se zaútočit přes rozhlasové vlny.

Leoš holt není jediný a ne každý si může dovolit zaplatit jeho přemrštěný honorář.

Autor: EVA KREMSEROVÁ

13.3.2008

Leoš Mareš: O zábavu se nenechám připravit

 

Neděle 6.4. 2008, 08:00

Ačkoli by se mohlo zdát, že oblíbený moderátor Leoš Mareš (31) nemá pro samou práci čas na nic jiného, snaží se také být co nejlepším otcem svého dvouletého syna Kubíka.

Asi nejbohatší moderátor v České republice Leoš Mareš již řadu let žije s přítelkyní Monikou Poslušnou (32), která musí často čelit „zaručeným“ zprávám o jeho nevěrách a spekulacím médií i veřejnosti, jestli se s ní někdy ožení. O své místo po Leošově boku se však sympatická Monika zřejmě už bát nemusí. Pojí ji s ním totiž pouto ze všech nejsilnější, dvouletý synek Jakub.

Šťastné číslo

Když Monika před třemi lety přišla do jiného stavu, oba se na svého prvního potomka velmi těšili a detaily, jako například jeho pohlavím, se vůbec nezabývali.

„Jsem strašně rád, že budeme mít vůbec něco, protože mám kolem sebe spoustu známých, kteří měli s početím problémy. U nás to šlo docela rychle,“ svěřil se tehdy Leoš. Také o jménu svého dítěte nejdříve diskutovali jen nezávazně. „Rozhodně se nebude jmenovat po nás,“ prohlásil Mareš a svůj slib také splnil. Konečnou variantu měli s Monikou vybranou již od jara, ale důsledně ji tajili.

Tatínkem se populární moderátor stal 1. lis­topadu 2005, kdy mu Monika ve 3 hodiny a 33 minut ráno porodila syna Kubíka. Zdá se, že trojka bude jeho šťastné číslo, protože chlapeček, jenž měřil 49 centimetrů, vážil přesně tolik, kolik ukazovaly hodiny - 3 kilogramy a 33 gramů. Hned po sedmihodinovém porodu běžel Leoš do studia rádia Evropa 2, kde se s na­rozením syna pochlubil ve své ranní show. „Málem jsem nestihl vysílání,“ řekl Mareš do éteru. „Maminka i dítě jsou v pořádku. Oba jsme moc šťastní,“ dodal.

A co takhle svatba, Leoši?

Všechny novopečené maminky se dušují, že jim dítě od základů změnilo život. Platí to i pro tatínky, konkrétně pro Leoše? „Úplně asi ne,“ míní moderátor, který své pracovní tempo po narození Kubíka nijak zásadně nezměnil a ani na zábavu zrovna nerezignoval. „Dost často si třeba zajdu do kina, o to se nenechám připravit. Ale v ro­dině svou funkci zastávám dobře,“ tvrdí.

Rozhodně nemá pocit, že by kvůli vysokému pracovnímu nasazení o něco důležitého přicházel. „Myslím, že jsme s Mo­nikou udělali ve správném okamžiku správné rozhodnutí a dali jsme životu smysl. Dítě. Už se blížila doba, kdy hrozilo, že budou pořád jen akce, rádio, diskotéky, prázdniny, Vánoce a zase dokolečka, ale ve skutečnosti nebude nic. A najednou to má smysl,“ zafilozofoval si.
Nakonec dojde i na tu svatbu. Leoš totiž svou přítelkyni před rokem v dubnu, v den osmého výročí jejich seznámení, požádal o ru­ku. Vzít by se měli letos v červenci. Vzhledem k tomu, že Monika k zásnubám dostala diamantový prsten od Tiffanyho, bude jejich sňatek jistě velkolepý.

(roz, Spy)Super,cz

Leoš Mareš: Svatba na zámku! Ale kněze odmítl!

Jak si Leoš Mareš (32) usmyslí,  tak to bude! Moderátor, který prý vydělává denně v průměru 100 000 Kč, si může dělat skoro cokoliv se mu zachce. Poslední výjimku dostal na zámku Jemniště (50 km od Prahy), kde se 12. 7.ožení s přítelkyní Monikou (32), s níž má syna Kubu (2,5).

A přestože se zde v tomto termínu konají jen církevní svatby, Leoš si vydupal svatbu světskou! „Je to pravda, ten termín je správný,“ potvrdil informaci o konání svatby Mareš. Jenže poté, co si Leoš s Monikou naplánovali datum, narušila jejich plán komplikace. V tento den se na Jemništi oddává jen církevně! To se ale Marešovi nelíbilo.

„V tom termínu naštěstí nebyl nikdo, kdo by chtěl církevní svatbu, a tak organizátoři souhlasili, že nás oddají civilně,“ řekl moderátor, který chce prý na svatbu pozvat všechny, které má rád. „Měla by to být normální svatba, pozvaných bude tak 200 lidí,“ dodal Mareš.

Autor: (vt)
 Aha!5.5.2008

Kauza Leoš Mareš a prostitutky: Ano, chodím do nevěstince...

Lavina se dala do pohybu… A na moderátora Leoše Mareše (32) se řítí další skandál! Jako by nestačila kauza fotografi í, na nichž nahého spícího Leoše uspokojuje ústy prostitutka, která jej – podle jeho verze – předtím zdrogovala a unesla, aby ho mohla vydírat. Teď se na Leoše chystá další špína!

Podle informací deníku Aha! se v příštích dnech spustí kampaň, která má populárního moderátora usvědčit z častých návštěv luxusního pražského nevěstince Lotos! A psychicky zlomený Leoš včera na náš přímý dotaz udělal šokující přiznání! „Ano, v Lotosu jsem několikrát byl...“ Ví, že řada svědků ho tam mohla potkat a zapíráním by si jen pohoršil. Jenže to není všechno…

Autor: (mac)
10.5.2008

Leoši, pozor, tohle na tebe teď vytáhnou: Chodíš si užívat do nevěstince!

Někdo se snaží utáhnout oprátku kolem krku Leoše Mareše (32) opravdu silně! Kdo ho vydírá, kdo chce zničit jeho kariéru a těsně před svatbou i vztah s přítelkyní Monikou Poslušnou (33), se kterou má syna Kubíka (2)? Po sérii skandálních fotek, které získal deník Blesk, se včera začaly z několika stran šířit informace o Leošových častých návštěvách pražského luxusního nevěstince Lotos! Materiál o Marešově morální zkaženosti a nevěrách má prý už co nevidět vyjít v jednom bulvárním týdeníku, a to včetně dalších pikantních podrobností!

Chodí opravdu Leoš Mareš do nevěstince? Ano, deníku Aha! to včera dokonce přiznal! „Ano, v Lotosu jsem několikrát byl. Vím, že mě tam někdo mohl vidět. Jenže byl jsem tam vždycky jen na baru, nikdy jsem nešel s nikým na pokoj. Dalo se čekat, že se teď strhne lavina »zlatokopek«, které budou tvrdit, že se mnou něco měly,“ tvrdí Mareš, který už dokonce tušil, že se na něj »něco podobného chystá«. Na svou obhajobu Mareš podotýká, že by si přece k nevěře nevybral podnik, kde by ho mohl kdokoliv vidět.

Podle dalších informací zdroj týdeníku, který materiál připravuje, argumentuje tím, že Leošova auta byla často vídána před Lotosem. Objektem moderátorových opakovaných návštěv měla být údajně dívka Martina, přezdívaná »Zvířátko« nebo také »Slovena«.

Deník Aha! se proto vypravil přímo do Lotosu, aby informace ověřil. Na recepci nám vyhazovač existenci oné dívky potvrdil, ale řekl, že tam už dva měsíce nepracuje, a nyní tancuje v Itálii nebo v Německu. „Blbost. Tenhle týden tu měla bejt, ale znenadání zmizela. Prý kvůli nějakému průšvihu,“ řekla nám pak ale uvnitř jedna ze »společnic« klubu Lotos.

Kolem Mareše někdo evidentně rozehrává divokou šachovou partii...

Psychiatr Jan Cimický: Šanci mají, když...

Jak se asi pranýřovaný Leoš Mareš a jeho partnerka Monika Poslušná po novém skandálu mohou cítit? Zbaví se Leoš někdy pocitu zneužití a zrady? Deník Aha! se zeptal předního českého psychiatra Jana Cimického.

Co říkáte situaci, ve které se Leoš Mareš ocitl?
„Tohle se může stát v životě komukoli. Jestliže existuje podezření, že byl omámený a všechno bylo předem připraveno, aby to mohl někdo zneužít, pak se tomu česky říká »sviňárna«.“

Jak se takový skandál na něm může podepsat?
„Znám Leoše několik let a vím, že je to člověk velice citlivý. I když navenek se snaží vystupovat jako silný, kterého se nic netkne, bude to v něm velice hlodat. Určitě ho to poznamená. Tohle je jedna z věcí, kterých se člověk těžko zbavuje.“

Jaké problémy mu může tento prožitek způsobit?
„Těžko se člověk zbavuje pocitu, že byl zrazený a podvedený. Dostal se do situace, které se těžko může bránit. Pokud neví, co se dělo, může to poznamenat především jeho osobní život. To je věc velmi záludná, je to ještě amorálnější než to, co zveřejněná událost pranýřuje.“

A v kariéře?
„Může se u něj projevit obava z komunikace s ostatními a vztahovačnost. Jizvička v něm určitě zůstane. Bude tam pocit nedůvěry vůči lidem, s nimiž se bude setkávat, což je pro výkonného moderátora a umělce velmi obtížné.“

Mareš má před svatbou, jak se v takovém okamžiku cítí jeho partnerka, která je navíc matkou jeho malého dítěte?
„Někdy je to pro partnera daleko horší, protože nemůže nijak zasáhnout. Může dotyčného maximálně podpořit verbálně, těžko se k tomu ale bere síla. Velmi to člověka vyčerpává.“

Jak z toho ven?
„Vysvětlit si to a udělat tlustou čáru. Důležité je nerozmělňovat vše, co se kolem děje, zbytečně nesledovat každý detail, který někdo přinese, a dlouhodobě se tím nestresovat. Pak záleží na tom, zda si budou nadále věřit a jestli je spojuje taková síla, která to překoná. Pak mají velkou šanci.“

Autor: PETR MACEK, (vet)
 Aha! – 10.5.2008

Leoš Mareš - Obvinili ho: Bere kokain!


PRAHA – Nejžádanější český moderátor Leoš Mareš (32), jehož nahé tělo díky aféře s údajnou prostitutkou znají dnes Češi možná detailněji než jeho moderátorský styl, byl včera obviněn z braní drog! Přišel tak útok, který deník Aha! avizoval už minulou sobotu. „Jede na kokainu,“ spekuluje poslední vydání týdeníku Pestrý svět.

Půjde Leoš na testy, aby se mohl bránit ostrému nařčení, nebo bude mlčet? Rozhodně by měl udělat to první, moderátor dětské hitparády Eso přece nemůže brát drogy!

„Idol -náctiletých dle zlých jazyků koketuje s kokainem. Bílý prášek jej prý zbavuje jeho pověstné trémy a pomáhá mu zvládat vražedné pracovní tempo. Že Mareš čas od času po povzbuzujícím bílém prášku sáhne, tuší i jeho kolegové,“ píše týdeník.

Sám Mareš včera nebyl k zastižení, jeho nastávající Monika Poslušná (33) ale tvrdí, že se bránit jako obvykle nebudou. „Ještě jsme spolu dnes nemluvili, ale už dřív jsme se rozhodli, že nemá smysl někoho žalovat. Leoš je konzerva, nezkusil ani marihuanu, nikdy ani nekouřil a k drogám má odpor. Je prostě jen hyperaktivní. U soudu to ale nikomu vymlouvat nebudeme, jen by se v tom zbytečně šťouralo,“ tvrdí Monika.

Možná by ale měla svého partnera donutit, aby tentokrát na krevní testy šel a jednou provždy se podobně zlých nařčení zbavil. Po údajném zdrogování prostitutkou minulou neděli se jim totiž pro někoho nepochopitelně vyhnul a Pestrý svět naznačuje, že se možná bál, co vše by se v jeho krvi mohlo najít. „Lékaři nám řekli, že droga se dá najít v těle jen po krátké době,“ dodává ovšem Monika.


Autor: (daz)
Aha! – 16.5.2008

v

Leoš Mareš - Už platí synovi (3) studia!

ObrazekPRAHA – Tříletý syn moderátora Leoše Mareše (32) Jakub má před sebou slibnou budoucnost. Malý Kubík má všemožný komfort, jeho rodiče se navíc rozhodli dát mu mimo jiné také parádní vzdělání. Už přes rok mu totiž platí prestižní jazykovou školu, kde se malý Kubík učí plynně přecházet z češtiny do angličtiny.

„Kubík chodí na kurzy jazyka od dvou let, třikrát týdně. Potřeboval mezi děti a Leoše napadlo, že by bylo fajn, kdybychom mu dali šanci přijmout s češtinou i druhý jazyk. Chodí tam české děti, ale mají anglické učitele,“ prozradila iDnes Leošova snoubenka Monika Poslušná, která na výuku svého syna prý pečlivě dohlíží. Nechtěla však prozradit, kolik stojí. Podle našich informací se ale jedná o desítky tisíc za půl roku.

Autor: (son)
Foto Aha! – David Kundrát

4.6.2008

Mareš koupil byt za 45 milionů


Zařizování diriguje přítelkyně!

PRAHA – Neuvěřitelný luxus! Moderátora Leoše Mareše (32) čeká nejen svatba, ale i změna bydliště. Za téměř 45 milionů korun koupil jeden z nejluxusnějších nových bytů v Praze. Dvoupodlažní byt na pražském Smíchově je velký 356 metrů a nabízí takový luxus, že se o něm většině lidí ani nezdá. Ne tak Marešovi. Kvůli jeho připomínkám museli v bytě udělat rozsáhlé přestavby a navíc se bude i rozšiřovat! Kde vzal Mareš 45 milionů? Víme to!

Stavební přestavby v bytě, který leží v jedné z nejprestižnějších vilových čtvrtí hlavního města, diriguje Marešova přítelkyně a budoucí manželka Monika Poslušná (32). „Je tady na stavbě skoro každý den a přesně si říká, jak co chce,“ prozradil nám jeden ze stavebních dělníků. „Občas tu s ní byl i Leoš, ale ten měl takové připomínky, které byly dost mimo. Monika nám to pak všechno překládala do normální řeči. To ona je hlavním stavbyvedoucím,“ směje se jeden ze zedníků. Byt se nachází v bytovém komplexu Rezidence Mošnova v Mošnově ulici. Rezidenci Mošnova tvoří dvě bytové vily, které jsou propojeny a ve kterých je celkem osm bytů.

Neplánované přestavby a přístavby tak cenu bytu ještě o několik milionů korun navýší. „Podle mne to bude stát nakonec přes padesát milionů,“ počítá jeden z realitních znalců. Otázkou zůstává, kde vzal Leoš na tak drahé bydlení peníze. Jeho měsíční plat sice dosahuje téměř dvou milionů korun, ale vzhledem k jeho velkým životním nákladům mu z něj zase tolik nezbývá, aby naspořil 50 milionů. Podle informací deníku Aha! se proto měl velmi velkou částkou na celkové ceně bytu podílet Leošův budoucí tchán, otec Moniky Poslušné.

Hodně čerstvého vzduchu
K bytu patří i dvě obří terasy a sklep.

Bazén na střeše
„Leošovi také vadilo, že tam není bazén. A tak se rozhodl, že se probourá na střechu, kde se teď staví pro Mareše bazén, vířivka a další věci, které tam původně nebyly vůbec plánované. Byt tak vlastně bude mít místo dvou pater tři,“ prozradil nám náš zdroj.

Dvě patra luxusu
Marešův byt je suverénně největší a nachází se v posledních dvou patrech vily. Jako jediný z osmi bytů v celém komplexu má klimatizaci ve standardní výbavě.

Kam Mareš zaparkuje auta?
„Problémy asi bude mít Leoš s parkováním, protože k bytu dostal jen dvě parkovací místa a on má přitom nejméně čtyři auta,“ říká jeden z jeho nových sousedů.

Obří akvárium
Paradoxem je, že Leošovi a Monice luxus, který byt nabízel, nestačil. „Hodně se na jejich přání přestavovalo uvnitř bytu. Například se tam muselo vytvářet obří akvárium,“ prozradil Aha! zdroj.


Autor: (efk)
Aha! –15.6.2008

Leoš Mareš: Tohle všechno už nastřádal!


Impérium shánčlivého moderátora

PRAHA – Moderátor Leoš Mareš (32) miluje luxus a rád to dává, možná až příliš okázale, najevo. Za světské požitky utrácí desítky milionů korun. Vzhledem ke svým příjmům si to ale může dovolit. Za co všechno Leoš platí svými miliony?

Mobil Vertu
Cena: 1,5 milionu korun

Leoš je majitelem nejdražšího modelu telefonu Vertu. Jde o řadu Signature v provedení Black and White Diamonds. Cena přístroje je jeden a půl milionu korun. Ještě před tím měl Mareš levnější model této značky za zhruba 300 tisíc korun.

Byt v Braníku
Cena: 4 miliony korun

Tam v současné době Leoš žije se svou přítelkyní Monikou Poslušnou a synem Jakubem. Byt se stal Marešovým majetkem před několika lety, jeho bývalým majitelem byl zahrádkářský guru Přemek Podlaha (70). Byt si Leoš trochu přestavěl a vybavil luxusním moderním zařízením. Ale není zase tak velký, proto není překvapivé, že se Leoš rozhodl koupit si něco většího.

Vila v Holyni
Cena: 10 milionů korun

Ve funkcionalistické vile za několik milionů bydlí Marešova babička, horní patro velkého domu je pak pronajímáno. Vila, která z venku sice nepůsobí až tak příliš velkolepě, prošla velmi drahou rekonstrukcí. Uvnitř je velký dům vybaven velmi komfortně. Nechybí například krytý bazén.

Byt v Berouně
Cena: 2 miliony korun

V tomto bytě má Leoš stále hlášené své trvalé bydliště, takže do Berouna díky tomu plyne část milionů, které Leoš platí na daních. Na první pohled se jedná o typický byt, který nemůže oslnit nějakým přílišným luxusem, ale rozhodně nejde o žádnou pastoušku.

Statek v Záblatí u Ponědraže
Cena: 6,5 milionu korun

Úspěšný moderátor ho koupil zhruba před třemi lety v nepříliš dobrém stavu za necelý milion a půl. Celý statek za další miliony luxusně přestavěl, takže nyní je jeho součástí například krytý bazén, sauna a tenisový kurt. Je to Marešovo odpočinkové sídlo, kde tráví víkendy a prázdniny.

Apartmán v Bulharsku
Cena: 3,5 milionu Kč

V letovisku Carevo u pobřeží Černého moře si moderátor pořídil za zhruba tři a půl milionu byt, který zatím stále není dostavěn. Velikost přímořského apartmánu je něco přes 80 metrů čtverečních a Leoš o něm mluví jako o skvělé investici do budoucna, kam by chtěl jezdit v letních měsících.

Range Rover Sport
Cena: 2 miliony korun

S tímto obřím terénním vozem jezdí Monika Poslušná. Té ho Mareš koupil k devátému výročí jejich vztahu. Auto vyniká velkou bezpečností i skvělými jízdními vlastnostmi.

Audi R8
Cena: 4 miliony korun

Luxusní supersport Audi je jedno z nejrychlejších aut, jaká můžete na českých silnicích potkat. Leoš Mareš si ho pořídil před několika měsíci, ale o tomto sportovním autu snil od okamžiku, kdy poprvé uviděl jeho snímky.

Porsche Cayenne
Cena: 2,5 milionu Kč

Stejný model terénního porsche vlastní i nejbohatší Čech Petr Kellner (44), na což Mareš rád upozorňuje. Auto vyniká nejen skvělými jízdními vlastnostmi, ale i extrémní spotřebou 40 litrů na 100 kilometrů. Mareš už si postěžoval, že na plnou nádrž dojede jen tak tak z Prahy do Brna. Vůz si Mareš původně koupil kvůli daňovým odpočtům.

Ferrari Modena 360
Cena: necelé 4 miliony Kč

Vozidlo, které koupil Leoš sice z druhé ruky, ale musel za něj zaplatit téměř čtyři miliony korun. Ještě před tím, než si tento model ferrari koupil ve skutečnosti, měl dlouho u postele jeho model. Ferrari vlastnil jen několik měsíců, když s ním měl autonehodu. Škoda na vozidle tehdy dosáhla téměř dvou milionů korun.

Audi TT
Cena: 2 miliony Kč

Sporťák, který už moderátor nepoužívá a se kterým objížděl kšefty na začátku své kariéry. V tomto autě dokonce i srazil motocyklistu, za což mu sebrali na několik měsíců řidičský průkaz a musel si najmout svého soukromého řidiče.


Autor: (efk)15.6.2008

Leoš Mareš - Trápení se synkem! Nechce mluvit

Syn moderátora Leoše Mareše (32), malý Jakub (3), je ten nejroztomilejší klouček na světě. Přesto dělá svým rodičům – Leošovi a Monice Poslušné (33) – vrásky na čele. I když jsou mu už tři roky a jeho tatínek je možná nejupovídanější člověk v celém Česku, Kubík stále skoro nemluví! A lékaři přiznávají, že to může být příznakem velmi vážného problému!

„Kubík dlouho nemluvil vůbec. Teď už nějaké slovo občas řekne, ale stále rozhodně není na úrovni, na jaké jsou v mluvení jeho vrstevníci,“ říká jeden z členů Marešovic rodiny. „To, že je Kuba strašně tiché dítě, je vidět hned na první pohled. Otázka je, jestli je to jeho povahou, nebo jestli za to nemůže něco jiného,“ dodává.

Sám Leoš se ale naoko tváří, že zůstává v klidu. „Kubík si to schovává. Já taky dlouho nemluvil, a řekli byste teď o mně, že jsem málomluvný?“ snaží se to zlehčovat populární moderátor. Jenže podle lékařů může být zpožděný vývoj v určité oblasti symptomem, že cosi není v pořádku. „Doba, kdy začínají děti mluvit, je hodně individuální, ale po druhém roce života by už dítě mluvit mělo. Pokud je tam nějaký problém, rozhodně by rodiče měli navštívit lékaře,“ řekl deníku Aha! jeden z logopedů.

Autor: (efk)
2.7.2008

Svatba Leoše Mareše & Moniky Poslušné: Za miliony! A zahrají jim Wanastovky!


JEMNIŠTĚ – Přestože moderátor Leoš Mareš (32) ještě vloni v listopadu tvrdil, že jeho svatba bude normální a obyčejná, její rozpočet se nakonec vyšplhal do milionů korun! Pronájem zámku Jemniště se stavbou obrovského párty stanu na zahradě zámku pro hosty, svatební hostina za statisíce, ochranka a velkolepé překvapení pro nastávající paní Marešovou. Přesně to všechno Mareš na dlouho očekávané svatbě chystá!

Dlouholetá přítelkyně Leoše Mareše Monika Poslušná (33) se konečně dočkala! Dnes přesně v pravé poledne si totiž vezme Leoše Mareše na zámku Jemniště za manžela. Ačkoli se Mareš příliš do sňatku nehrnul, nakonec potrápil mozkové závity, jak překvapit svoji nastávající manželku, a přichystat jí lepší překvapení než květnový skandál s prostitutkou. Podle zdroje z Marešova okolí zajistil jako doprovod celého svatebního dne kapelu Wanastowi Vjecy, jejíž skladby nevěsta přímo zbožňuje.

Spoustu alkoholu a vybraných lahůdek bude ukrývat stan v zahradě zámku. Jen za welcome drinky a švédské stoly, které budou sloužit k průběžnému občerstvování hostů, dá prý Mareš přes půl milionu korun! Kromě toho bude svatební hostina obsahovat několik chodů a samozřejmě několikapatrový dort, vyrobený speciálně pro tuto svatbu.

Novomanželé stráví svatební noc v přepychovém apartmá Reiner přímo na zámku. Pro svatebčany, jejichž počet se odhaduje okolo stovky hostů, zajistil pár ubytování v nedalekých Chotýšanech ve víceúčelovém areálu Green Valley. Cena za pronájem areálu na jednu noc se pohybuje okolo šedesáti tisíc korun. K tomu prstýnky dovezené z Anglie, pro Moniku zapůjčené diamantové šperky za dva miliony korun a přepychové limuzíny společnosti VIP Service, to všechno dnes »vytáhne« z Marešovy peněženky okolo dvou milionů korun. Půjde tak nejspíš o nejnákladnější svatbu roku.

Celá velká paráda začne dnes dopoledne, kdy se z Prahy vydá kolona luxusních vozů na Jemniště, která poveze část svatebních hostů a ženicha Mareše. Nevěsta Poslušná už bude od časných ranních hodin na Jemništi, kde ji bude zkrášlovat zástup vizážistů a kadeřníků. Sám Leoš ji uvidí až přímo na obřadu, protože se Monika rozhodla dodržet pověru, že má-li být manželství šťastné a trvalé, nemá ženich vidět nevěstu před obřadem.


Autor: KAREN MCHITARJAN
Aha! – 12.7.2008

Mareš je už ženáč!


JEMNIŠTĚ – Jeden z našich nejlépe placených moderátorů, Leoš Mareš (32) už je »v chomoutu«! Dnes si ve čtvrt na tři odpoledne vzal na zámku Jemniště svoji dlouholetou přítelkyni Moniku Poslušnou (33).

Svatbu pojal Mareš opravdu velkoryse. Limuzíny prestižní společnosti V.I.P Service, bezpečnostní opatření, vrtulník, který svatbu natáčel od první minuty a speciální dekorace z Thajska. To je jen zlomek toho, za co Mareš utratil částku šplhající se vysoko přes milion korun!

Svatebčany přivezly na zámek autobus a luxusní vozy v Audi v bílé a černé barvě – v bílé seděli hosté a příbuzní nevěsty, v černé se vezli ženichovi lidé. Do zámku pak všichni svatebčané kráčeli po červeném koberci.

Přes přísná bezpečnostní opatření nemohla bez svého jména na seznamu hostů do zámku proniknout ani noha! Mareš se však choval k médiím vstřícně a neustále opakoval, že je rád za jejich přítomnost. Svou »domovskou« televizi Nova ale oproti jiným médiím nijak nezvýhodnil, ačkoli je to právě Nova, která ho zásobuje prací za statisícové honoráře.

  Autor: (lc)
Aha! – 12.7.2008

Leoš a Monika Marešovi: Novomanželský polibek? Ne!


A co dalšího se ještě nepovedlo?

ObrazekJEMNIŠTĚ – Svatba roku za miliony! Tak je médii označována svatba Leoše Mareše (32) s jeho dlouholetou partnerkou Monikou Poslušnou (33), která se odehrála v sobotu odpoledne v přepychových prostorách zámku Jemniště. Navzdory velkorysému rozpočtu šplhajícímu se přes tři miliony korun, ale všechno nebylo tak růžové, jak se může zdát. Hosté trpěli hlady, hluk hudby a vrtulníku stresoval zvířata v zámecké zahradě, turisté, kteří vážili dlouhou cestu, aby zámek viděli, byli s nepořízenou odmítnuti, ženich se tvářil jako kakabus, dokonce si nechtěl dát při fotografování s novomanželkou pusu, a zábava podle svatebčanů také nestála za nic… A to je jen zlomek z toho, co se navzdory horentní částce, kterou svatba stála, nepovedlo.

Ostrou kritiku si Leoš Mareš vysloužil už ve chvíli, kdy nechal jet svoji maminku autobusem, přestože měl k dispozici dvacet luxusních limuzín Audi. Ty sebral karlovarskému filmovému festivalu a pořádně tak zkomplikoval život jeho pořadatelům. Další trapas nastal ve chvíli, kdy svatebčané dostali nealko welcome drink. Je nasnadě, že na tak velkolepé akci se očekávají proudy šampaňského od začátku až do konce. To si Mareš nechal pro sebe a svatebčané zůstali s džusem v ruce »na suchu« a bez jídla.

Když konečně okolo třetí hodiny odpolední novomanželé Marešovi vypustili holubice, všichni svatebčané se těšili na svatební tabuli, jak zaženou hlad. Opak byl však pravdou. Dočkali se jen rogalisty, který se je snažil zasypat okvětními lístky růží. Většina nákladu však padla zásluhou větru na novináře za branami a na přilehlé pole.

Po dlouhém vyčkávání, focení novomanželů pro média, kdy si odmítli dát novomanželskou pusu, a vyhlídkovém letu ve vrtulníku, došlo na další svatební kýč – Mareš zasazoval v zahradě zámku strom, neboť podle tradice mu právě tohle chybělo k tomu, aby se stal mužem. Dítě zplodil, oženil se a dům postavil, nebo přesněji nechal zrekonstruovat svůj statek. Než se zvládl Mareš poprat se zahradničením, bylo téměř půl šesté a svatebčanům stále jen kručelo v žaludku. Na hostinu se pak všichni vrhli jako supi – a není se čemu divit. Najezení a lehce vyčerpaní svatebčané se začali po nějaké době pekelně nudit, proto musel být ohňostroj, původně naplánovaný na půlnoc, odpálen už v půl jedenácté večer. Zábava se pak alespoň částečně rozjela. Alkoholu ale na veselce příliš ke konzumaci nebylo. Že by Leoš nechtěl riskovat, aby mu zase do pití někdo něco nasypal a poté jej znásilnila prostitutka, jak nedávno tvrdil, když na světlo vyplavaly jeho nahé fotky s kněžkou lásky?

Zámek byl kvůli Marešově svatbě uzavřen celý víkend, takže všichni turisté, kteří v sobotu nebo v neděli vážili na Jemniště cestu, aby si jej prohlédli, odjížděli s nepořízenou. Ochranka jim situaci velmi trpělivě vysvětlovala, výjimku ale udělat nemohla.

Vrcholem všeho byla dodávka, která včera odpoledne přijela likvidovat stan a odvézt několik tisíc kusů nádobí z hostiny. Řidič se netrefil do brány a zdemoloval tak střešní tašky, které kryly sloup u vstupní brány. „Za týden je tu svatba zas, co já teď mám s tím dělat?! Vždyť je to stavba z roku 1760!“ rozčilovala se koordinátorka svatby, Petra Sternbergová. Nic jí to ale nebylo platné. A to není to jediné, co na zámku kvůli Marešovi trpělo. Zvířata, která pobývají v zámeckém parku, jako je klokan, čtyři lamy, kozel, pávi a další, byla neustále týrána hlukem vrtulníku, ohňostrojem i hlasitou hudbou. I takhle může vypadat svatba roku za několik milionů korun...

Leošova svatební noc
Bez sexu? Nevadí! Dohnali to svědci!

JEMNIŠTĚ – Novopečený »ženáč« Leoš Mareš (32) zrovna není nadšeným novomanželem. I když všude hlásil, jak je šťastný, ke své manželce se příliš nemá. Po obřadu ji při pózování pro novináře odmítl políbit, což sice Monika (33) šikovně svedla na pečlivě namalovaná ústa, ale to, že se celou dobu tvářil křečovitě a odtažitě, se nedalo přehlédnout.

V luxusním apartmá Reiner, které měli novomanželé pronajaté na svatební noc, podle všeho k žádné vášni nedošlo. Ačkoliv opustili Leoš s Monikou posvatební párty mezi posledními okolo páté hodiny ranní, snídani, kterou si Mareš objednal přímo do apartmá na dvanáctou hodinu, vyzvedával z rukou personálu již svěží. Zato v apartmá Terezie, kde byl ubytován svědek Leoše David Holoubek s přítelkyní, a v apartmá František, které obývala sestra Moniky rovněž s přítelem, ještě v půl jedné na klepání personálu s košem obsahujícím snídani nikdo neodpovídal! Svědecké duo tak »svatební noc« se svými protějšky asi pěkně prořádilo, na rozdíl od novomanželů, kteří nejspíš usnuli, hned jak ulehli do přepychového lože s nebesy.

Marešovi den poté
Krátká procházka a hurá domů

JEMNIŠTĚ – Když se novomanželé Marešovi v neděli okolo poledne nasnídali přímo v přepychovém apartmá Reiner, vyrazili na krátkou procházku po zámeckém parku. Počasí jim ale příliš nepřálo, a tak, přestože mají zámek pronajatý až do večera, začali se balit už ve dvě hodiny odpoledne. Personál zámku jim zatím naskládal do auta ohromné pugéty a všechny dary, které novomanželé od svých blízkých a přátel dostali. Krátce před třetí hodinou odpoledne ještě vyrazili Marešovi naposledy obhlédnout nádvoří ve společnosti bodyguarda a zaměstnankyně zámku, která nesla krabici s dortem. Ve tři hodiny odpoledne pak Mareš i s novomanželkou z Jemniště odjeli v červeném jaguaru domů. A nechali za sebou jen spoušť, kterou budou na zámku likvidovat ještě následující dva dny.

Kolik Leoš zaplatil?
Přes tři a půl milionu korun!

Základní sazba – obřad na klíč od Petry Sternbergové včetně hostiny  1 500 000 Kč
Vrtulník a rogalo  200 000 Kč
V.I.P. Service  200 000 Kč
Ubytování pro svatebčany  60 000 Kč
Úprava vlasů a make-up  20 000 Kč
Svatební šaty a oblek + na míru šité šaty rodinám snoubenců  500 000 Kč
Snubní prsteny z Londýna  200 000 Kč
Zásnubní prsten Moniky  1 000 000 Kč
Celkem  3 680 000 Kč


Autor: (lc)
Aha! – 14.7.2008

Leoš Mareš - Konec smlouvy s TV Nova! Drahý účet za prostitutky

Leoši Marešovi (32) končí exkluzivní smlouva s Novou! Už na konci tohoto roku by tak skandály opředený moderátor mohl ztratit své výsadní postavení na nejsledovanější televizní stanici v zemi a přijít o tučné zisky!

V těchto dnech se proto jedná o prodloužení smlouvy, ale už za nových, a pro Mareše zdaleka ne tak výhodných, podmínek. Jarní kauza, kdy byl spící Leoš vyfocený v posteli nahý s prostitutkou poskytující mu orální sex, totiž moderátorovi příliš prostoru pro diktování si podmínek nedává. „Ano, smlouva končí a jednáme,“ přiznává Leoš, který musí doufat, že o něj Nova bude stát nadále i navzdory skandálu. Výdělky plynoucí přímo z televize a také z popularity, jakou mu »novácká« obrazovka generuje, totiž potřebuje k placení obří hypotéky za byt na pražském Smíchově, která má dosahovat závratných pěti set tisíc měsíčně.

Už teď je však jisté, že Nova pobyt Mareše na svých obrazovkách utlumuje. Leoš nebude moderovat letošní udílení cen Český slavík. Kvůli prostitutkám Leoš také přišel o moderování prestižní akce Mattoni Grand Drink. „Mattonka považuje svou akci za velmi prestižní, a potřebuje noblesního moderátora. Leoš auru noblesy na jaře ztratil,“ potvrdil deníku Aha! zdroj z okolí minerálkových magnátů.

Pokud jednání s Novou zkrachují, poslední velkou Leošovou akcí na televizi Nova bude moderování letošního Silvestra. Že by se začalo schylovat ke konci Mareše v Čechách? „Televize Nova v současné době s Leošem Marešem spolupracuje. Informace týkající se uzavírání, ukončování nebo jakýchkoliv podmínek smluv nesdělujeme,“ dodává k tomu velmi opatrně mluvčí Novy Michaela Fričová.

Autor: (mac)
 Aha! – 24.9.2008

Leoš Mareš hlavní hvězdou české MTV: Čeká ho luxusní plat 500 000 měsíčně!


PRAHA – Leoš Mareš (32) rozšiřuje své moderátorské impérium! A za pořádný balík peněz! Televize Nova, která bude od poloviny roku 2009 vysílat českou MTV, si ho podle zákulisních informací vybrala jako hlavní lákadlo této hudební stanice. A měsíčně se mu chystá na účet posílat jako své největší hvězdě honorář přes půl milionu korun! „Nemůžu o tom ještě mluvit,“ řekl Aha! Mareš.

Smlouva o dalším lukrativním kšeftu pro nejžádanějšího moderátora Česka je ale podle důvěryhodných zdrojů těsně před podpisem. Prý záleží jen na tom, zda a kdy Mareš lukrativní nabídku přijme. „Nova ví, že pokud chce k novému programu přitáhnout dostatečný počet mladých diváků, musí mít opravdu velké lákadlo. A nikdo jiný než Mareš v současnosti rozjezdu české MTV nemůže pomoci víc,“ svěřil se nám zdroj z managementu Novy.

Leoš má za roky působení v hudební branži dokonalý přehled o tom, co lidi zajímá, a proto může nejen moderovat, ale i výrazně zasáhnout do programového schématu stanice. „O budoucích projektech ještě nemůžu mluvit,“ odmítá naznačit svůj tok myšlenek sám Mareš.

Jenže argumenty hovořící pro přijetí kšeftu snů jsou pádnější než ty proti. Dostal by pěkně kulaťoučkou sumu peněz na zaplacení drahé hypotéky pražského luxusního dvoupatrového bytu, pravidelně by se objevoval na obrazovce, což může zvýšit Leošovu prestiž a už tak přemrštěnou cenu za moderování soukromých akcí.

Druhou stranou mince je, že by měl Leoš ještě míň času na manželku Moniku a syna Kubíka. A je tu ještě další riziko „Určitě by se musel vzdát rádia. Už když moderoval třetí SuperStar nebo X Factor dlouho do noci a k tomu musel hned ráno nastoupit na Evropu 2, byl na pokraji zhroucení. Nezná nic jiného než práci a nechápe, že i ve svém věku by si měl dávat bacha na zdraví,“ varuje jeho blízký kolega z rozhlasové stanice.


Autor: David Zápal
Aha! – 30.9.2008

Maminka moderátora Leoše Mareše dře v nádražním bistru

Od Leoše žádnou pomoc nechci!

On je téměř denně na obrazovce, kupuje si automobily za miliony a nemovitosti za desítky milionů. Ona každý den míří do malého bistra na berounském nádraží a celý den obsluhuje zákazníky, bez chvilky na oddych. Řeč je o nejlépe placeném moderátorovi u nás – Leoši Marešovi (32) a jeho matce Lence (56). Kdekdo by si řekl, že fi nančně více než dobře zajištěná hvězda, jakou Leoš beze sporu je, nenechá svou matku tvrdě dřít kdesi na nádraží. Jenže opak je pravdou! Nedělní Aha! získalo exkluzivní zpověď matky slavného moderátora, ve které se svěřuje, proč nedostala od syna jedinou korunu a navíc prozrazuje, co všechno Leoš v minulosti vyváděl!

Leoš tančil mezi stoly
Krátce po sametové revoluci začala Leošova maminka Lenka uvažovat o tom, že by po letech strávených za pultem berounské cukrárny bylo fajn otevřít si vlastní podnik a postavit se tak na vlastní nohy. A tak se do toho pustila. V hale berounského nádraží si pronajala snack bar a dala se do práce. „Když jsem s podnikáním začínala, chodil Leoš na gymnázium a občas tu za mě zaskočil. Hosté mi pak vyprávěli, jak mezi stoly tancoval a pouštěl nahlas hudbu, kterou měl rád. Zákazníci měli zkrátka občerstvení i s programem, protože Leoš tu dělal show. Kde mohl, tam se předváděl, protože v sobě měl v té době umělecký přetlak a ten musel ven!“ vzpomíná Lenka Marešová.

Rozvod!
V době, kdy Leoš chodil na gymnázium, se nicméně v jeho rodině odehrála i jedna nepříjemná věc – a to rozvod jeho rodičů. Jeho táta Ivan odešel a Leoš to prý nesl velice těžce. Snad proto, aby zahnal bolest z rodinné kolize, se začal stále více upínat na svůj sen – hrát v divadle, být co nejvíce před kamerou. „Jeho touha se projevovala i tak, že si po škole vodil domů spolužáky a rozdával jim role, aby mohli hrát hru, kterou předtím napsal. Ve škole také hodně vyrušoval,“ vzpomíná Leošova maminka.

Pomyslným zlomem v Leošově životě byla chvíle, kdy ho maturantky požádaly, aby jim na jejich rozlučkovém večírku pouštěl písničky. A on přijal. O několik měsíců později už na berounských diskotékách účinkoval jako dýdžej. „Chodil na gymnázium, v noci hrál po diskotékách a vymýšlel si přitom neuvěřitelné show a různá taneční čísla. Býval unavený, ale bavilo ho to. Jeho úžasnou vlastností je, že to, po čem touží, vždycky udělá na maximum. V hlavě to měl velmi dobře srovnané, všechno si vydřel sám a v kariéře mu nepomáhal vůbec nikdo, ani neměl kdo,“ vzpomíná dál jeho maminka.

Studia ekonomie
Přesto se však Leoš přihlásil na jinou školu, než by si jeho umělecké nadšení žádalo – na vysokou školu ekonomickou. Jeho matka v té době stále vedla svůj skromný podnik na nádraží a Leoše všemožně podporovala ve studiích a plnění jeho snů. Pak ale náhle začaly potíže. Nájemné za prostory na nádraží se začalo rapidně zvyšovat a Leošova maminka si musela připustit i variantu, že svůj podnik bude muset zavřít. Shodou okolností to bylo v době, kdy se Leoš stále více prosazoval a začínal být známější také díky působení v rádiu. Ani v této chvíli ale Lenka Marešová nevyužila nabídek pomoci od svého syna a za každou cenu se vlastními silami pokoušela udržet svůj podnik nad vodou, což se jí, na rozdíl od většiny dalších podniků na nádraží, podařilo. Dnes její snack bar na berounském nádraží funguje dál, byť už jen jako jídelna. I když denně bojuje v drsném světě malého podnikání o přežití, stále zarputile odmítá nabídky svého bohatého syna na pomoc. „Neboj, ještě může být hůř,“ říká mu stále hrdě.

Autor: Věra Keilová
Foto pro Aha! – Věra Keilová, foto Aha! – Marek Pátek

5.10.2008

Leoš Mareš bude podruhé otcem - Nevěru vykoupil dítětem!

Monika je ve čtvrtém měsíci?

PRAHA – Moderátor Leoš Mareš (32) bude podruhé taťkou! Potvrdil to po čtvrtečním koncertě Michala Davida, na kterém se objevil s těhotnou manželkou Monikou Poslušnou (33), s níž má už syna Kubíka (3). Leoš se letos vůbec činí – nikdy toho pro ženu nedělal tolik. Ale letos po tom obřím skandálu... Svatba, Moničina nová ňadra, drahé nákupy a teď i těhotenství! To Monika plánovala hned po Leošově nevěře. Náhoda, nebo Marešovo vykoupení?

Desítky milionů za luxusní byt, firma s oblečením, rekonstrukce víkendového sídla v jižních Čechách, televize za 5 milionů – za to všechno a ještě za mnohem víc vysázel letos na prkno nejslavnější moderátor Česka poté, co v tisku vyšly jeho hanbaté fotografie usvědčující ho ze sexu s neznámou dívkou. A i když Leoš tvrdil, že byl zdrogovaný, z večera si nic nepamatuje a je tak nevinný, bylo jasné, že si svůj prohřešek bude muset odčinit i jinak než materiálně. Nejdříve Poslušné nasadil snubní prstýnek a během léta se snažil tak dlouho, až jeho paní otěhotněla. Podle dostupných informací je Poslušná ve čtvrtém měsíci těhotenství. Což by znamenalo, že otěhotněla na svatební cestě na Maledivách.

„Děťátko máme v plánu už velmi brzy,“ řekla nám Poslušná už v květnu, hned po nevěře. Že by mezi ní a Leošem panovala dohoda ve stylu »já ti odpustím, ale chci mít druhé dítě«?

I tak by se ale Leoš měl modlit, aby se mu narodila alespoň dvojčata. Pak by už možná byla aféra a celonárodní ostuda v očích Moniky definitivně vymazána! Nebo se dočkáme ještě nějakého překvapení?

Autor: IVOŠ NOVÁK
 Aha! 16.11.2008

Známe výsledky ankety ANNO 2008!

Leoš Mareš

Leoš Mareš

Dnes 22:12, 8.2.2009

Televize Nova slaví letos patnácté narozeniny a dnes v Hudebním divadle Karlín vyhlásila výsledky divácké ankety ANNO 2008. Super.cz zná jména vítězů!

Hudební divadlo Karlín dnes zažilo vyhlášení výsledků ankety ANNO 2008, kde diváci televize Nova zvolili vítěze v kategoriích nejoblíbenější muž, žena, film a pořad.

Třetím nejoblíbenějším mužem se stal moderátor Ray Koranteng, stříbrná příčka patří Karlu Voříškovi. Vítězem mužské kategorie se stal herec a představitel Ozzáka ze seriálu Comeback Martin Dejdar!

V kategorii o nejoblíbenější ženu získala bronz čerstvá máma syna Lucase a moderátorka Lucie Borhyová. Druhou diváci zvolili herečku a představitelku Miriam Hejlové z novácké Ulice Hanu Maciuchovou. První příčku získala herečka Zlata Adamovská alias doktorka Běla Páleníková ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, za kterou převzal cenu syn Petr.

Nejnavštěvovanějším filmem, který TV Nova podpořila, se stal snímek Nestyda režiséra Jana Hrěbejka v hlavní roli s Jiřím Macháčkem.

V anketě o nejoblíbenější televizní pořad získal třetí místo seriál Comeback. Oblíbený seriál Ulice skončil na druhé příčce. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se stal nejoblíbenějším pořadem roku.

Speciální cenu ankety získal pořad Na vlastní oči, který se vysílá celých patnáct let.

Celým večerem, kde zazpívala zpěvačka Lucie Bílá, Ewa Farna, zpěvák Ondřej Ruml nebo lídr kapely Olympic Petr Janda s dcerou Martou, provázel moderátor Leoš Mareš. (ks)

Leoš Mareš: Co myslíte, že uvídíte?! Jak odjíždím s holkama...?

PRAHA – Moderátor Evropy 2 Leoš Mareš (32) nám dal exkluzivní zpověď. A to přímo na silnici v centru Prahy ve dvě hodiny ráno, když se vracel s přáteli z nočního tahu z jejich nejoblíbenějšího klubu. „Nedělám nic špatně, ale přitom trpím. Pracuju od rána do noci, snažím se vydělávat, tak proč nemůžu v klidu žít se svou rodinou,“ ptal se v tmavé noci našich fotoreportérů značně opilý Mareš, který se kymácel z jedné strany na druhou a slzy měl na krajíčku.

Copak byste chtěl, Leoši? (Zeptali jsme se nejsledovanějšího moderátora u nás, když ve dvě ráno v centru Prahy zaklepal opilý na okénko našeho vozu. Dlouze se na nás zadíval a nejméně půl minuty mlčel.)
„Dělám něco špatně? Bavím se s přáteli a chci jet domů.“ 

Tak proč nejedete?
„Neberu drogy. Nikdy jsem je nevyzkoušel. Ani žádné omamné látky. Dělám vše s čistým svědomím. Vstávám ráno v pět a celý den pracuju jako kůň.“ (Vzápětí se jeho přátelé snažili Mareše dotáhnout zpátky do taxíku a pokračovat v cestě domů. Vždy se jim ale vysmekl a vrátil se k našemu vozu.)

Taky netvrdíme, že berete drogy. To jsme nikdy nepsali.
„Tak proč mě sledujete? Co si myslíte, že uvidíte? Že odjíždím s nějakýma holkama? Já jsem si všechno, co mám, vydobyl sám. Nikdo za mnou nikdy nestál. Nepodporoval mě. Co mám dělat, abyste mě nechali v klidu žít s manželkou? Jsme šťastná rodina. Nehádáme se, nepodvádíme. Všechno to jsou lži. Jsem hodný kluk, který si vyrazil s přáteli se pobavit. Co si myslíte, že uvidíte?“ (Marešovu zpověď ale zkazili jeho kumpáni. Vytáhli své údy a začali močit na náš vůz.)

Proč čurají na naše auto? Přijde vám to normální?
„To čurají oni. To já ne.“ (Mareš odpověděl alibisticky, aniž by se pokusil své kamarády  zastavit. Ba naopak. V očích mu zableskla jiskra, která jako by značila alespoň malinkatou satisfakci za to, jak moc kvůli nám trpí.) „Proč mi to děláte? Nemůžu se nijak bránit. Trpím kvůli tomu a celá moje rodina trpí se mnou.“

Pane Mareši, nic vám neděláme. Jen mapujeme situaci.
„Už od mé svatby po mně jdete. Nenapsali jste o mně žádný hezký článek. Je to přímý útok. Jsem v koncích. Nemůžu se nijak bránit.“ (Poté klimbající Mareš nasedl do taxíku, který jej odvezl domů. A s námi zůstal jeho kamarád, který pokračoval v jeho obhajobě.)
„Kdyby Leoš fetoval, tak mu šlápnu do ksichtu já osobně. Ale on a Monika jsou zrovna teď nejšťastnější. Zrovna včera jsme byli já, Leoš, Monika a moje manželka s dětmi v aquaparku v Liberci. Nedělá nic špatného. Jen svoji práci. Je to milující otec a manžel. Nepodvádí. Každý se na něm chce jen vozit, jako Petrišková. Byl to jen kec. Pomsta jedné holky, které došly peníze na fet a nám to zkazilo týden ve Špindlu.“ (Takhle nás přesvědčoval do tří do rána Marešův kamarád. Vtom mu  zazvonil telefon a na displeji se objevilo Marešovo jméno.) „Jsem už doma s rodinou. Dobrou noc,“ ohlásil mu moderátor.

A k domovu vyrazil i Leošovův přítel.

Autor: KAREN MCHITARJAN

 Aha! – 28.2.2009

Exkluzivně pro Aha! - Marešova těhotná manželka Monika: Leoši, tohle si přečti!


Největší intimní zpověď za 10 let!

● O exmilenci
● O tom, že moc piješ
● O tom, jak ti věří, či nevěří
● O tvé i její nevěře

  

Monika Marešová o skandálech manžela i svém údajném milenci...

Leoš a nevěra?
Chci důkaz!

PRAHA – Monika Marešová (33), která je v šestém měsíci těhotenství, se konečně rozhodla promluvit o skandálech svého manžela Leoše Mareše (32) i o svém údajném milenci. Malého Jakuba (3) svěřila tchyni, aby ji při rozhovoru nerušil. „To je jeho specialita, skákat mi do řeči, právě když s někým mluvím,“ usmála se manželka nejslavnějšího moderátora v Česku. A v průběhu rozhovoru, který trval více než 40 minut a byl asi nejdelší, který kdy novinám poskytla, odpověděla opravdu na všechny otázky…

Moniko, proč se scházíte se svým bývalým přítelem?
„Viděli jsme se po 8 letech, bylo to poprvé. My jsme spolu kdysi chodili asi týden, což si možná ani nálepku »vztah« nezaslouží. Mám ale ještě jiného bývalého přítele a s tím jsme se teď taky tři roky neviděli. Když se ale někde potkáme a půjdeme na kafe, není na tom přece nic špatného.“

Věděl o tom Leoš?
„Ano. Když mu pak novináři položili otázku »Víte co dělala vaše manželka dnes odpoledne?«, řekl: »Ano, vím«.“

Takže vás nehlídá před mužem, kterému jste už jednou podlehla?
„Já myslím, že to je vše o důvěře. On mi naprosto věří, ví, že bych nikdy neudělala nic takového... prostě nemám důvod.“

Takže na rovinu - měla jste s tímto svým bývalým partnerem nějakou intimní zkušenost od doby, co jste se rozešli?
„Samozřejmě že ne! V žádném případě!“

Žena prý instinktem pozná, že je jí muž nevěrný. Věříte tomu?
„Ano, a mám sama takové zkušenosti i z dřívějška, ale nemyslím teď Leoše.“

Jste si stoprocentně jistá, že je vám Leoš věrný?
„Ano, stoprocentně!“

Nikdy jste ho nepodezírala? Nelustrovala mu telefon?
„Ne, to jsem nikdy neudělala, takové věci mě nenapadají. Tím by se jen podrývala důvěra a to se nedělá. Hlavně si myslím, že bych tím trápila víc sama sebe.“

Dokázala byste mu nevěru odpustit?
(Dlouho mlčí) „To by záleželo... Nikdy neříkej nikdy, takže teď nemá cenu říkat: „Ano odpustila“. Myslím, že by záleželo na okolnostech. Jaká by ta nevěra byla. Jak, kolikrát, s kým a tak dále. O tom se těžko povídá, když to nejsou konkrétní věci.“

Kde pro vás nevěra začíná? Už políbením, nebo sexem bez lásky, nebo je to pro vás až mimomanželský vztah se vším všudy?
„Pokud dojde k nějakému sblížení, a tím myslím i sex bez lásky, to už podle mě nevěra je.“

Co by se muselo stát, abyste uvažovala o rozvodu?
(Opět dlouho přemýšlí) „To je otázka hodně na tělo. Fakt nevím, na to nedokážu odpovědět, nad rozvodem jsem totiž nikdy neuvažovala.“

Když člověk »klopýtne«, má zatloukat?
„To taky záleží na okolnostech. Někdy je nutné zatloukat, ale někdy je naopak potřeba říct pravdu, i když bolí.“

Kdybyste Leošovi opravdu »zahnula«, dozvěděl by se to?
„Já bych to asi nevydržela, já jsem typ, že bych musela s pravdou ven. Mně by výčitky svědomí nedaly. Určitě bych mu to musela říct, mně by to hlava nepobrala.“

Co říkáte na vztah typu Soukup-Osvaldová, kdy spolu lidé zůstávají, ale dávají si naprostou milostnou volnost? Dokážete si takový vztah představit u sebe s Leošem?
„Ne, zatím ne. My máme trošku jiný věk než Gábina s Ondřejem. Já ale nedokážu říct, co bude za deset nebo dvacet let. Jsme mladí a já teď tu lásku ke vztahu potřebuju.“

Může podle vás fungovat přátelství mezi mužem a ženou bez postranních úmyslů?
„Jsem přesvědčená, že ano. Mám spoustu kamarádů, ale  nedovedu si představit, že by mezi námi mělo být něco víc než jen přátelství.“

Nikdy jste nepomyslela na jiného muže?
„Ne. Já vím, že je to divné, ale já mám Leoš strašně moc ráda. Teď spolu budeme 10 let a ten vztah je, myslím, takový pevný. Nemám důvod myslet na někoho jiného. Nevím, čím to je, možná má nějaké zvláštní charisma, kterým mě k sobě neuvěřitelně poutá. My si strašně vyhovujeme jeden druhému. Jsme strašně stejní. Baví nás stejné věci. Když jedeme na dovolenou, tak od toho čekáme oba to samé.“

Jaký je tedy váš vztah po deseti letech?
„Jasně, po takové době už to není o nějaké zamilovanosti, ale spíš o toleranci, důvěře, pevnosti a hlavně o velkém kamarádství. Ale samozřejmě je v tom pořád i velká láska. Dodnes si stále píšeme takové ty zamilované esemesky. Leoš nemá problém, aby mi napsal něco něžného, a to samé já.“

Kolik vám přijde za týden takových »zamilovaných« esemesek?
„Někdy to může být každý den, někdy jednou za týden, někdy jednou za čtrnáct dní. Hlavně je důležité, že mezi námi vůbec ještě něco je.“

Co vás za poslední rok nejvíc ranilo?
„Nevím, jestli ta kauza s prostitutkami... Víte, mě to nějak nebodá do srdce. Když mi Leoš vysvětlí, jak to je, nemám důvod mu nevěřit.“

Upřímně – ani jednou jste nezapochybovala, jestli ty – podle vás pomluvy - nejsou přece jen pravdivé?
„Víte, ony se pořád objevují nějaké holky, které s Leošem údajně spaly. Tak ať mi dodají důkazy!“

Nahý Leoš Mareš na titulní straně Blesku, to je přece důkaz…
„Samozřejmě mi to příjemné nebylo. Koukat se na svého partnera, který tam leží nahý. Ale každý musel vidět, v jakém stavu leží a jak vypadá, je jasné, že to úplně čisté nebylo. Kdyby mi chtěl Leoš zahnout, tak to přece nikdy neudělá tak, aby se to dostalo ven. Kdyby šel za prostitutkou, tak se nenechá fotit.“

Nevyčítáte mu to tedy?
„Jediné, co mu mám zazlé, je to, že se opil tak, že nezvládl svůj stav a nedokázal si pohlídat to, že by mu mohl někdo hodit něco do pití, což se prý v tom klubu děje běžně. Já tam taky dřív chodila, ale už bych tam nešla.“

Řekl vám o tom dopředu, ještě než to vyšlo v novinách?
„Ano. On byl z toho hodně špatný. Já ho v takovém stavu v životě neviděla! No, já se nedivím, probudit se ráno v cizím bytě úplně nahý... On vůbec netušil, co se s ním v noci dělo. Řekl mi to ještě den předtím, než volali novináři. Měl z toho výčitky svědomí. On když má takovýhle trápení, musí s tím jít ven.“

Modelka Petrišková řekla, že s Leošem měla intimní poměr celý rok…
„Ať tedy slečna Petrišková dá nějaký důkaz, že s ním něco měla! Ať ukáže fotky. Když spolu byli tak dlouho, jak tvrdí, tak musí mít přece aspoň nějakou fotku. Leoš mi dokonce řekl, že po něm i několikrát »vyjížděla«. Je to prostě zhrzená holčička, která se mstí, že ji Mareš odmítnul. Asi má pocit, že je někdo.“

Mluvila jste s ní?
„Ne, ježišmarjá, nikdy! Ona mi za to nestojí. Celá ta kauza je ubohá a trapná. Má mobil, lidi se rádi fotí se svým blízkým, a ona nemá jedinou fotku? To je divné, ne?“


Pokračování rozhovoru zítra!...

● Čím ji Leoš nejvíc štve
● O penězích a luxusu
● Proč má strach z budoucnosti


Autor: EVA KREMSEROVÁ
 Aha! –10.3.2009

Přiznání manželky Leoše Mareše: Brzy můžeme být bez peněz!


Vím, že utrácí za kraviny!

II. díl rozhovoru s manželkou Leoše Mareše: O tom, čím ji nejvíc štve, proč doma skoro nemluví a že je blbost mít tolik aut...

PRAHA – Podobně otevřený rozhovor Monika Marešová (32) za dobu 10 let, co žije s nejpopulárnějším českým moderátorem Leošem Marešem (32), ještě nikomu neposkytla. „No, oni se mě novináři vlastně většinou ani neptají, i když o mně píšou. Až vy, za to bych chtěla Aha! poděkovat,“ usmívá se půvabná blondýnka, která je právě v šestém měsíci těhotenství. Ve včerejší první části rozhovoru se otevřeně vyjádřila o sexuálních skandálech svého slavného muže i o svém údajném milenci. Dnes zveřejňujeme druhou část interview…

Moniko, když jste se s Leošem kdysi seznámili, co vás na něm nejvíc překvapilo?
„To bylo v rádiu, on byl hrozné ucho a vůbec mě nezajímal! Já si ho vlastně ani nevšímala. Ale pak najednou to mezi námi zajiskřilo, něco přeskočilo. Myslím, že to proběhlo na nějakém pracovním večírku. To, jak je ulítaný a pracovitý, to mi začalo imponovat až pak. A začali jsme spolu bydlet.“

A dnes je jednou z nejobletovanějších celebrit a nejlépe vydělávajícím moderátorem v Česku. Prostě »prima partie«!
„Víte, já jsem z úplně normálních poměrů, sice se mám s Leošem dobře, ale zůstávám nohama na zemi. Moc dobře vím, kam člověk může spadnout. A věřte, že se to může stát i nám s Leošem. Oni lidi vidí, v čem a jak teď žijeme, ale za dva roky může být všechno jinak.“

Neříkejte, že už nejste tak finančně zabezpečeni, že byste za dva roky neměli z čeho žít?!
„Tak krach může přijít vždycky. Profese, co Leoš dělá, je absolutně nevyzpytatelná. Pak by člověk musel změnit své životní nároky a životní styl. A já jsem na to dokonce i připravená.“

Dokázala byste se uživit i bez Leoše?
„Myslím, že jo. Teď ale nedokážu říct, co bych třeba za ty dva roky dělala, ono s dvěma dětmi se taky dost těžko shání nějaké zaměstnání. Ale věřím, že bych se uživila. Já před mateřskou vždycky pracovala.“

Nevadí vám, že Leoš občas utrácí doslova za kraviny?
„Neříkám, že mi to někdy nepřijde zbytečné. Já mu k tomu řeknu své, ale abych mu něco zakazovala koupit, to stejně nemá smysl. Leoš je v tomhle tvrdohlavý a stejně si ve finále udělá, co bude chtít. I když na rovinu říkám – taky si myslím, že jsou to často zbytečnosti.“

Probíráte spolu, jestli třeba koupit byt v Bulharsku, nebo nové ferrari?
„Bydlení samozřejmě probíráme, ale co se týče aut, tam to nemá cenu. Vím, když po nějakém touží, a taky vím, že si ho jednou i koupí. Sice si myslím, že je to blbost mít tolik aut, ale to je prostě jeho touha. To bychom se jen hádali, kdybych mu to vyčítala. Ty peníze si vydělá, tak ať si tu radost teď dopřeje. Třeba na to opravdu jednou už nebude mít.“

Kvůli čemu se tedy nejvíc hádáte?
„My se nehádáme, já už totiž raději nic nepitvám. (smích) Už jsem se to prostě za těch 10 let naučila. Ale když si třeba před šesti lety usmyslel koupit si ferarri, jasně jsem řekla, že bydlíme v pronajatém bytě a že si tedy nejdříve obstaráme vlastní bydlení a pak až auto. A tak se taky stalo. Koupil byt, kde teď bydlíme. A já pak už na to ferrari nemohla nic říct. A už mi to vlastně bylo i jedno, důležité bylo, že máme kde bydlet.“

Teď ale kupujete nový byt. Takže budete mít dva?
„Ještě jsme se nedomluvili, jestli ten současný prodáme, nebo si ho necháme. Samozřejmě bychom ho do budoucna rádi měli, ale jestli nám to dovolí finanční situace, to teď opravdu nevím.“

Mrzí vás, že vás lidé po loňské Leošově kauze s prostitutkami ocejchovali jako pragmatičku bez sebeúcty, která vyměnila vlastní hrdost za peníze nevěrného partnera?
„Kdyby mě ti lidé znali, věděli by, že mi o peníze vůbec nejde a že mám Leoše opravdu ráda. Já nejsem ta, co by doma dupala a chtěla zlaté kreditky. Mně opravdu nevadí jít do sekáče a něco si tam koupit. Kupuju tam nejen sobě, ale i Kubíkovi. Já si klidně koupím i něco u Vietnamců – teď asi budou lidé říkat, že kecám, ale prostě to tak je.“

Neovlivnily kauzy posledních dnů a týdnů – Leoš a nevěra, vy a údajný milenec – nějak váš zdravotní stav coby maminky v očekávání?
„Abych řekla pravdu, tyhle poslední dny, co se o mně psalo, že jsem Leošovi nevěrná, to spíš bylo k zasmání. Od té loňské kauzy s prostitutkami vychází furt nějaké nesmysly. Příjemné to ale není, kór teď, v těhotenství. Ten neustálý hon mi nepřidává.“

Takže si občas dáte skleničku na nervy? I o tom se teď přece psalo: Je těhotná, pije, a pak ještě ke všemu řídí auto!
„Já ale teď vůbec nepiji! Ať se jdou zeptat do té restaurace, do čeho tam nalévají nealko nápoje. Navíc se psalo, že jsem si dala víno, já přitom víno nepila nikdy, prostě mi nechutná… Jediné, co jsem si dřív dávala, bylo mojito. Jinak mi alkohol nechutná.“

To Leoš si občas dá…
„Já nemám problém s tím, že občas zajde s kamarády někam večer do baru. On to potřebuje, vzhledem k tomu, že tolik pracuje.“

Leošův pracovní diář je narvaný k prasknutí. Každé ráno od šesti v rádiu, v poledne pak třeba moderuje v Brně, navečer uvádí třeba módní přehlídku v Praze a v noci například stihne ještě moderovat diskotéku v Táboře. Nebojíte se, že se užene k infarktu?
„Samozřejmě se bojím, jenže s ním nic nenadělám (dlouhý povzdech). On si vždycky bude dělat, co chce, s ním je to těžké…“

Bojíte se o něj?
„Ani nevíte jak! Jenže on je tvrdohlavý. A taky strašně pracovitý, on by nemohl jen tak sedět doma. Mám o něj strach každý večer, když jede na nějaké vystoupení.“

Nemrzí vás, že se Leoš vám a tříletému Kubíkovi nevěnuje tolik, kolik byste si třeba přála?
„Já jsem spokojená, mně to takhle stačí. Prostě vydělává peníze. Až nebude mít tolik práce, tak ho budeme mít doma víc. Když vidím ostatní podnikatele, tak na tom nejsme ani hůř, ani líp. Lidi asi mají pocit, že Leoš je pořád někde pryč. Ale on objíždí hodně kšeftů večer, a to už Kubík spí. On nám navíc věnuje určitý čas přes den. Jeden den nám dá celý dopoledne, druhý den hodinu, další den hodiny dvě. Pořád s námi ale nějakou dobu je a my jsme rádi i za tu chvilku. Prostě si nestěžuji, vím, koho jsem si brala, vím, že je vytížený, vím, že to jinak nejde. Ještě pořád chodíme do kina, do divadla, zajdeme na večeři… Minimálně jednou týdně někam vyrazíme.“

Máte strach z druhého porodu?
„Ne, já neměla strach ani z toho prvního. Já si to nějak nepřipouštím, vím, že ven to nějak musí a nemá smysl se tím dopředu stresovat.“

Měla jste v těhotenství nějaké komplikace?
„První tři měsíce mi dobře nebylo. To jsem měla i ty těhotenské »nálady«. Teď jsem v šestém měsíci a všechno už je dobré.“

Jak se na sourozence těší malý Kubík?
„Strašně moc, pořád si o tom povídáme. Je natěšený, ale samozřejmě jsou mu tři roky, takže si vůbec nedovede představit, co to je.“

Nebojíte se, že bude na miminko žárlit?
„Každé dítě žárlí. On je teď středem pozornostní, první vnouček v rodině. Všichni si ho předcházejí a v uvozovkách rozmazlují.“

Vy ho také rozmazlujete?
„Já se snažím být hodně kamarádská. Ale na druhou stranu i důsledná a přísná. On je totiž dost živé dítko. A s prominutím i dost »vyčůrané« dítko. Takže ta pevná ruka je teď dost nutná. Jinak by toho okamžitě zneužil.“

A co Leoš – jaký je táta?
„Tam je to ještě přísnější. To já ho musím někdy i krotit. Leoš není takový – máme prachy, všechno ti koupíme – to v žádném případě! My třeba počítali, za kolik Kubíkovi koupíme dárky k Vánocům, abychom to nepřehnali.“

Když třeba Jakub vidí Leošovu fotku v novinách – ptá se, co se tam o tatínkovi píše?
„Ne, to ne, na to je ještě malý, vždyť jsou mu tři roky.“

Jaký je vůbec Leoš v soukromí? Čím vás třeba dokáže naštvat?
„Ach jo.... Asi že není moc spolehlivý. Když jede někam na noc a já chci, aby se mi koukal ozvat, tak se to často nestane. Mám strach, chci vědět, jestli dobře dojel – a on se neozve. Zavolá třeba až druhý den ráno. Obhajuje se pak tím, že ho přece znám a že už je takový.“

Je třeba bordelář?
„Takový střední. Kde se svlíkne, tam se svlíkne. Ponožky hozené vedle postele a tak...“

Je samolibý?
„Jak kdy.“

Je doma ukecaný? Nebo má občas »nálady«?
„No, doma toho právě moc nenamluví, mám problém z něj dostat dvě slova. On doma spíš odpočívá a dobíjí energii.“

Stále máte pocit, že je Leoš muž, s nímž zůstanete až do smrti?
„Ano, mám! A strašně bych si to i přála. Jinak bych si ho ani nebrala a nepořizovala si s ním dvě děti. Já ho mám opravdu hrozně moc ráda!“

Myslíte si, že tolerance je vaše silná stránka?
„Jo! To je moje hodně silná stránka!“ (smích)

Je stejně tolerantní i Leoš?
„No, chlapi jsou vždycky míň tolerantní než ženské. A vzhledem k Leošově profesi ani není možné, aby měl partnerku, která není tolerantní. To bychom spolu nevydrželi ani týden! Já mu prostě věřím, i proto jsem s ním tak dlouho. Lidé okolo mě říkají, že by něco takového nevydrželi a neustáli to. A je fakt, že ve vztazích kolem nás to moc nefunguje, my jsme v tom dost výjimeční. Ale ani Leoš mi nikdy nic zakazoval. Když já si chci vyrazit, nemá problém s tím pohlídat Kubíka.“

Když jste spolu začali chodit, bylo ale všechno trochu jinak, ne?
„Tehdy, před 10 lety, to ještě nebyl »ten Leoš Mareš«. Nebyl kolem něj ten humbuk. Zezačátku jsem s ním jezdila prakticky na všechny akce. I všechny víkendy jsme trávili spolu. Víte, ono to šlo postupně a pomalu. On se nestal hvězdou přes noc. Když psal písničky, já je četla jako první. Když psal první scénář na Slavíka, každý fór a vtip testoval na mně. Všechno jsme probírali. Tím, jak jsem u toho byla už od začátku, přistupuji k tomu jinak, než kdyby do toho skočila nějaká slečna teď. Já jsem si vším prošla od začátku a dokážu mu říct. »Hele, to jsi přehnal!« On totiž má kolem sebe spoustu lidí, co mu nedokáží říct pravdu do očí a jen mu pochlebují. To já nikdy nedělala.“

Když si třeba vyrazíte večer sama s kamarádkami – dvoří se vám tam muži?
„Já to nějak nevidím. Jsem asi »slepá«, nemám na to oči. Navíc, teď – když mám Kubíka a k tomu jsem těhotná – tak skoro nikam nechodím.“

A před Kubíkem?
„No, to jsem chodila pravidelně. Mě třeba hrozně baví tanec. S kamarádkami jsme chodily na diskotéky a tam se mi asi i chlapi dvořili, ale já přesto měla vždycky pocit, že koukají po někom jiném, ne po mně. Anebo jsem spíš ty »dvořany« dost odbývala.“

Autor: EVA KREMSEROVÁ
11.3.2009

Leoš Mareš: S milenkou na pláži v Dubaji!

ObrazekLeoš své těhotné manželce dává v posledních týdnech pěkně zabrat. V těchto dnech prý pobíhá po dubajské pláži se svou novou milenkou Gábinou Dvořákovou. 

Jen co moderátor Leoš Mareš (32) jakžtakž zažehnal aféru s Lucií Petriškovou, která tvrdila, že s ní přes rok udržoval sexuální poměr, už má jinou. A světe div se, je to zase mladá brunetka! Podle Super.cz do země ropných magnátů odletěl 9. března z vídeňského letiště. Společnost mu podle očité svědkyně dělala mladičká brunetka, zřejmě Gabriela Dvořáková (21) z Třešovic u Strakonic, druhá Dívka Šumavy 2008, která se kolem Mareše motala už dříve.  

V prosinci ji do diskoklubu Cehnice na Strakonicku měl přivézt svým sporťákem, o dva měsíce později »naklusal« do téhož klubu se stovkou růží k Valentýnu, tehdy odcházeli až po čtvrté hodině ranní.  

S milenkou Gábinou, již prý oslovuje »Bambulko«, si teď užívá v Dubaji a své ženě Monice, která je v sedmém měsíci těhotenství, nakukal, že odjel ve společnosti dvou mužů. Zřejmě je už jen otázkou času, kdy Leošově ženě Monice dojde trpělivost. Ostatně v exkluzivním rozhovoru pro Aha! nedávno řekla, že by se bez Leoše uživila sama. Vypadá to, že od slov přejde k činům...

Autor: (onl)
Foto Aha! – Martin Hykl, divkasumavy.cz

16.3.2009

Leoš Mareš - O vlásek unikl smrti!

Málem se zabil na dálnici!
A pak tajná oslava na statku

PRAHA – Noc z neděle na pondělí, půl třetí ráno, dálnice D1 a na ní moderátor Leoš Mareš (33) řítící se jedním ze svých rychlých aut, jak jinak než vražednou rychlostí. A najednou se to stalo... „Jedu a vidím proti sobě světla. Po několika vteřinách jsem zjistil, že ale nejsou za svodidly,“ popisuje děsivou situaci na dálnici náš nejlépe placený moderátor. V levém pruhu se totiž proti němu zničehonic vyřítilo auto! A nebýt pohotové reakce Mareše, mohlo vše skončit čelní srážkou!

Leoš Mareš se málem nedožil Kristových let. Mohla to být poslední noc v jeho životě. „Jel jsem o půl třetí ráno z Lanškrouna. Až do poslední chvíle jsem myslel, že to auto jede na druhé straně. Jen několik vteřin pak zbývalo k tomu, abychom se čelně srazili,“ řekl ve své ranní show na Evropě 2 moderátor Leoš Mareš.

„Přísahám, že se mi na chvíli zastavilo srdce, nikdy jsem nic podobného nezažil. Kdyby nebylo ve vedlejším pruhu volno a jelo tam nějaké auto, mohlo být po mně,“ popisuje noční hororový zážitek Mareš, který se málem nedožil třiatřicátých narozenin, jež slavil právě včera. Takový dárek určitě moderátor nečekal. „Hned jsem volal policii, ten šílený chlap musel jet v protisměru dobré čtyři kilometry, našel jsem pak i to místo, kde do toho našeho pruhu vjel,“ pokračuje v děsivém vyprávění Mareš, který tak v pondělí časně ráno málem přišel o život.

Včera už Mareš mohutně oslavil svá Kristova léta! Párty, kterou kvůli tomu uspořádal na svém statku v Záblatí v jižních Čechách, přišla na víc než sto tisíc korun!

Od dopoledne k jeho statku přijížděla jedna dodávka za druhou, dovezly například pojízdný bar, grily a další vybavení na velkolepou zahradní párty. Na místě se objevili i bodyguardi z firmy VIP Service, kteří obvykle hlídají nejznámější světové celebrity.  

 Autor: EVA KREMSEROVÁ, DAVID ZÁPAL
 Aha! –28.4.2009

další divoká jízda

Jak Mareš zapíjel syna? Litry alkoholu ve vířivce!

Foto: abl

Dnes 16:17 24.6.2009

Moderátor Leoš Mareš (33) bujaře oslavil narození druhého syna Matěje, který přišel na svět v úterý v 18:27 hodin.

„Matěj Mareš je na světě. Je velkej 51 cm a váží 3,84 kg,“ pyšnil se hrdý tatínek a ještě tentýž večer oslavoval tak, že druhý den nemohl pořádně mluvit.

„Hodně jsme pili, hodně jsme pili,“ řekl Blesk.cz ještě podroušený Mareš. „Nejdřív jsme začali v restauraci, a pak jsem se s nebližšími přáteli přesunul ke mně domů a do vířivky,“ popisoval oslavu Mareš, který při ní pobíhal polonahý po venkovní terase!

Autor: tuš
Bude vyučovat moderování

Z Leoše Mareše bude učitel!

Foto: Blesk – Jiří Černohorský

Dnes 05:00 24.7.2009 00 24.7.2009

Moderátor Leoš Mareš (33) už je takovou autoritou na poli své profese, že byl osloven, aby dělal lektora. Moderátorskou školičku v podobě speciálních kurzů zakládá šéf jedné internetové televize.

„Začínáme v srpnu, celý kurz zaštiťuje Milena Steimasslová, která totéž vyučuje i na vysoké škole. Kromě Leoše jsme oslovili i Lucii Borhyovou. Zatím jsme se s ní ale nedohodli na finančních podmínkách,“ řekl Blesku organizátor Roman Anton.

Vedle praktika Leoše Mareše budou účastníky školit i profesionální vizážistka Mili Dvořáková, choreograf Václav Peiger a stylista Marek Chrástek. Nejde pouze o samotný několikadenní kurz, na kterém se mají účastníci naučit moderátorské dovednosti, ale i jakousi soutěž. Ti nejlepší vyhrají možnost uvádět některý z internetových pořadů.

Autor: agš
Zdroj: Blesk,cz

Marešova zběsilá jízda: Bratislava – Praha (320 km) za 2 hodiny 6 minut!

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné... Text z úvodní znělky populárního seriálu Kobra 11 dokonale vystihuje to, co se odehrálo po pondělním vyřazování Česko Slovenské Superstar.

Vůz moderátora Leoše Mareše (33) se z Bratislavy do Prahy řítil zběsilou rychlostí. Vzdálenost 320 km ujel v dešti, mlze a místy i na zasněžené vozovce za 2 h 6 min..

Ani v případě, že by na celé trase byla povolena rychlost 130 km/h (což není, jelikož je tam spousta zpomalení na 80 i na 60 km/h), nedostal by se Mareš do Prahy za necelé tři hodiny. Při průměrné rychlosti 153 km/h to znamená: Vůz nedodržoval rychlostní limity! Podle dopravních expertů muselo k dosažení podobného času auto místy překračovat rychlost 200 km/h.

Jediné, co lze Marešovi přičítat k dobru je to, že volantu se nechopil on sám, ale jeho osobní řidič Milan.

 

Autor: (kre)
Aha! –4.11.2009, 05:00

Marešova jízda smrti: Za tohle je kriminál!

Přijde moderátor Leoš Mareš (33) o svého řidiče Milana? Může to tak být! Deníku Aha! se totiž ozvala dopravní policie a vyžádala si kompromitující fotografie, které jsme včera zveřejnili. Brzy tak asi začne prošetřovat pondělní zběsilou jízdu Marešova Porsche Cayenne z Bratislavy do Prahy. Řidič Milan totiž vzdálenost 320 kilometrů, kterou běžný řidič ujede za víc než tři hodiny, zvládl za dvě hodiny a šest minut! Cestou tím musel překročit řadu zákonů. A možný trest? Až desetitisícová pokuta a jeden rok vězení!

Policii budou zajímat hlavně nezaměnitelná a nezfalšovatelná »metadata«, která obsahuje každá fotografie a která jdou samozřejmě získat i z fotografií, na nichž Mareš v pondělí odjíždí z Bratislavy a následně dojíždí do Prahy. Obě města od sebe dělí 320 kilometrů, rychlost na dálnici je omezena několika uzavírkami a stavebními pracemi, a přesto Marešův vůz tuto trasu stihl urazit za dvě hodiny a šest minut.

Na základě těchto údajů hrozí řidiči stíhání! Podle pravidel může řidiči za překročení nejvyšší dovolené rychlosti o více než 50 kilometrů za hodinu hrozit až desetitisícová pokuta a rok vězení!

Stejného názoru je i dopravní expert Stanislav Huml. „Jako důkaz může posloužit vše, co prokazuje určité jednání,“ potvrdil deníku Aha! Huml. Podle jeho odhadu musel Marešův vůz místy jet určitě rychlostí přes dvě stě kilometrů za hodinu. „Je-li jeho průměrná rychlost 153 km/h, musel určitě na nějakém úseku překročit hranici 200 km/h. Vždycky totiž někde zpomalíte. Můj odhad je, že jeho nejčastější rychlost byla 180–190 km/h,“ tvrdí Huml, který byl z rychlosti Marešova vozu Porsche Cayenne zděšený. „Jezdí jako čuně. Řidič má sice šanci před nehodou auto přibrzdit, ale takhle zběsilou jízdou ohrožuje okolní řidiče. Je to hodně riskantní,“ řekl Huml.

Autor Karen Mchitarjan

 Aha! – 5.11.2009, 5:00

Leoš Mareš - Operace!

Leoš Mareš (33) doplatil na své ďábelské životní tempo! Rváč (nedávno napadl fotoreportéra deníku Aha!), milovník adrenalinové jízdy (320ti kilometrovou cestu Bratislava – Praha jeho vůz zvládá za dvě hodiny) a moderátor Česko Slovenské SuperStar musel v týdnu podstoupit přísně tajnou operaci!

Posluchači ranní show na Evropě 2, kterou Mareš se svými kolegy pravidelně moderuje, si uplynulou středu mohli všimnout, že Leoš chyběl. Příčinou jeho absence nebyla jiná práce či povinnosti, ale operativní zákrok, který podstoupil v největším utajení! „Leoš musel na operaci s křečovýma žílama,“ vysvětloval v jednom pražském baru svým přátelům Marešovu absenci jeho kolega a kamarád Patrik Hezucký (38).

Mareše podle něj posledních pár měsíců trápily křečové žíly a bolesti se vystupňovaly natolik, že konzervativní léčba již nepřicházela v úvahu. Operace tak byla nevyhnutelná. Nebyl by to ale nejbohatší a nejkontroverznější český moderátor, kdyby opět neměl něco extra. Zákrok absolvoval na specializované pražské klinice, kde jej provádějí ambulantně během hodiny a bez celkové anestézie. Cena moderního neinvazivního postupu se pohybuje kolem dvanácti tisíc korun.

Co jsou křečové žíly

Odborně varixy či zřídka (žilní) městky, jsou nejčastějším žilním onemocněním, při němž se zvětšují a zprohýbají cévy. Nejčastěji se dělají na nohou, protože tam jsou vystaveny velkému tlaku jak při stání, tak při chůzi. Mezi příznaky patří především viditelná vakovitá vychlípení povrchových žil, metličkovité žíly, otoky dolních končetin, bolest, mravenčení, únavnost a tíha nohou, časté záněty. Za příčiny jsou považovány dlouhé stání, minimum sportu, sedavé zaměstnání nebo těhotenství. Zpočátku se léčí konzervativně (elastické punčochy, venofarmaka). V těžších případech je léčba chirurgická.

Autor: MARTINA HOUDKOVÁ
AHA 14.11.2009,

Nafoukaný Mareš: Arogance a nechutné výzvy pro slečny!

Leoš Mareš

Celkem 4 fotografie

Leoš Mareš

Nadřazenost Leoše Mareše (33) nezná hranic! Svým chováním a excesy, kterými se povyšuje nad ostatní, přichází o obdivovatele a čím dál tím více vytváří dojem, že jsou mu ostatní lidi ukradení... Podle slov čtenářky Super.cz jeho profesní výkony prý pokulhávají!

„Dobrý den, milá redakce. Posílám foto z diskotéky Rio bar na Mělníku. Zde vystupoval Leoš Mareš a předvedl tu to nejhorší karaoke, které jsem kdy viděla," popsala redakci Super.cz zklamaná účastnice akce Kristýna.

Ta dále popisuje setkání s králem moderátorů, které ale, jak tvrdí, ji více odradilo, než přesvědčilo o Leošových kvalitách. „Byl tak namyšlený, že jsem se divila, že se s námi vůbec vyfotil," šokoval Kristýnu moderátor.

Ten pak vyzýval přítomné slečny k věcem, které by pro ženatého muže měly být tabu. „Dostal mě větou, že svým ferrari sveze tu nejkrásnější holku v místnosti. K tomu, aby byla nejenom krásná, přidal ještě asi třicet přívlastků - ne tlustá, hnusná, žárlivá atd. No a na závěr dodal, že tady stejně taková není. Už nikdy více nejdu na disko, kde bude hostem Leoš Mareš!" míní čtenářka Super.cz.

Ta se s „nevychovaným" Marešem nechala zvěčnit spolu s kamarádkou Katkou. Chování a konání Leoše ji sice velmi překvapily, ale rozhodně není jediná, která nad jeho výpady kroutí hlavou... (ks)
Zdroj: Super,cz  16.11.2009

Mareš sváděl Gottovou!

 

Dnes 11:00

Že by se Leoš Mareš (33) neovládl a pokusil se svést manželku Karla Gotta (70) Ivanku (33)? Ne, tentokrát je v tom Leoš nevinně. V roli proutníka se ocitl jeho syn Jakub (3,5), který během přenosu SuperStar „flirtoval" s Charlotte Nellou Gottovou (3,5).

Zatímco tatínkové Mareš a Gott na pódiu pracovali a maminky si v hledišti zaujatě povídaly, mezi dětmi to pěkně jiskřilo. Snažily se zřejmě oprášit „starou známost“.

,,Kubík se zná s Charlottkou už dlouho, bude to asi rok,“ řekl Blesku moderátor Leoš Mareš, kterého náklonnost syna k dceři Slavíka nijak nepřekvapila.

Malého Mareše a malou Gottovou tři hodiny dlouhý přenos Česko Slovenské SuperStar moc nebavil a při reklamách se potřebovali pořádně vyřádit.

Kubík nechtěl Charlottku nikam daleko pustit a hlídal ji celou dobu očima. V jednu chvíli si ji podržel dokonce i v zubech. To, že kouše potomek slavného moderátora své malé kamarádce do sukně, vůbec nerozhodilo Ivanku Gottovou ani Moniku Marešovou. Obě dál soustředěně pokračovaly v rozhovoru a vypadalo to, jako by zapomněly, že nějaké děti s sebou vůbec mají.

Láska kvete v každém věku a geny se nezapřou...(mr)
Zdroj: Super,cz  24.11.2009

Leoš Mareš: Tohle je jeho nová láska!

ObrazekModerátor Leoš Mareš (33) se opět zamiloval! Jeho manželka Monika se ale tentokrát bát nemusí. Novým objektem Marešovy touhy je auto!

Přestože mu všichni přátelé radí, aby si již do svého rozsáhlého vozového parku nepořizoval další auta, on dělá pravý opak. Do Bratislavy na přímý přenos přijel zase novým bourákem. A ne ledajakým. Řidič Milan jej přivezl novým BMW 5 GT, které v Česku není v prodeji ještě ani měsíc. Jedná se totiž o žhavou novinku, která je skoro nedostupná. Jen v základní výbavě auto stojí 1,5 milionu Kč a jak známe Leoše, určitě bude chtít ten nejlepší možný nadstandard.Zatím se ale vozí jen předváděcím vozem, z čehož plyne, že o koupi teprve přemýšlí. Je ale velmi pravděpodobné, že moderátorovu garáž bude zanedlouho zdobit právě tento krasavec. Mareš má totiž nová luxusní auta tolik rád, že se v jeho případě mluví téměř o autoerotice!

Autor: (ren)

Aha! –24.11.2009,

Jde do televize, na kterou se nikdo nedívá.Foto: Tv Nova

Leoš Mareš (33): Těžký pád! Končí na Nově!

Po konci SuperStar zmizí slavný moderátor z televizních obrazovek. „V nejbližší době s Leošem Marešem do žádného projektu nepočítáme,“ oznámilo vedení Novy

Co na to Mareš? Bude mít pořad na internetové televizi! Na tu se ovšem dívá místo milionů jen pár tisícovek diváků!

Leoš Mareš byl několik let jednou z hlavních tváří nejsledovanější televize. Jenže před půl rokem mu Nova zrušila hitparádu Eso a s koncem SuperStar zmizí Mareš z televizních obrazovek úplně. Nova s ním totiž v nejbližší době žádný projekt nechystá. „S Leošem Marešem dlouhodobě spolupracujeme a počítáme s ním i v budoucnu. Konkrétní projekty oznámíme, až to bude aktuální,“ diplomaticky říká Miloslava Nováková, ředitelka marketingové komunikace TV Nova.

Pro Mareše je to pěkně prekérní situace. Ačkoliv začínal jako rozhlasový moderátor, hvězdu první velikosti z něj udělala až televize. A na té teď nebude.

„Když o ni Mareš přijde, tak nejenom, že mu ubudou kšefty, ale klesne i jeho cena na trhu,“ říká mediální expert Marek Ditrich.

Reflex přinesl nedávno reportáž o zlaté slípce, která nese zlatá vejce. Jak to bude nyní?

Reflex přinesl nedávno reportáž o zlaté slípce, které nese zlatá vejce. Jak to bude nyní?
Foto: Reflex

Možná i proto se Mareš rozhodl ke kroku, který mnozí v jeho okolí označují za »nehodný Marešova formátu«. Leoš by měl mít vlastní talk show na internetové televizi Boom TV. Jenže zatímco na Nově Mareše při SuperStar sledovaly přes dva miliony diváků, na Boom TV se dívá jen pár tisíc lidí. Oficiální statistiky návštěvnosti raději tato internetová stanice neposkytuje. Její majitel Roman Anton je ale úspěšný podnikatel, a vedle lásky k ferrari ho s Marešem spojuje i kamarádství.

„Zájem je z obou stran. Leoš na rovinu řekl, že pokud si ho budeme moci finančně dovolit, nemá s tím problém,“ potvrdil Blesku Roman Anton, který kvůli tomu, aby Leoše zaplatil, hledá i spoluinvestora. Finanční stránka je teprve v přípravách. „O přesných číslech za díl jsme ještě nemluvili, ale za předpokladu, že se budou točit čtyři díly měsíčně, tak jsou to v měsíčních nákladech jen na honoráře pro Mareše statisíce,“ upřesnil Blesku Roman Anton. Podle zákulisních informací je ovšem Marešův minimální požadavek padesát tisíc za jeden díl. Tedy dvě stě tisíc měsíčně!

„To jsou hezké peníze, ale nemohu se ubránit dojmu, že je to podobné, jako kdyby šel fotbalový reprezentant hrát okresní přebor. Krátkodobě to může být pro Mareše finančně výhodné, z dlouhodobého hlediska to ale může nenapravitelně poškodit jeho image a značku,“ uzavírá mediální expert Marek Ditrich. Jenže Marešovi, který jen za hypotéku platí měsíčně půl milionu korun, možná nic jiného nezbývá.

Autor: Saša Šeflová, efk
Zdroj: Blesk,cz  21.12.2009
Leoš Mareš se stal šéfredaktorem časopisu Spy!
Uspěje Mareš v náročné pozici šéfredaktora bulvárního týdeníku?

Uspěje Mareš v náročné pozici šéfredaktora bulvárního týdeníku?

Dnes 16:23

Zasněženým pondělním ránem se jako blesk rozšířila zpráva, že známý moderátor Leoš Mareš byl jmenován s okamžitou platností do funkce šéfredaktora týdeníku Spy.

Každá z českých celebrit si teď nutně musí klást otázku: Co všechno na mě Leoš ví a kdy to použije?

Antonin Herbeck, ředitel vydavatelství Stratosféra, které Spy vydává, změnu šéfredaktora vysvětluje: „Leošovi jsem nabídl post šéfredaktora časopisu Spy před deseti lety. Tenkrát si vymínil nějaký čas na rozmyšlenou. Když mi minulý pátek sdělil, že teprve teď je vnitřně připraven nést tak velkou zodpovědnost, chvilku jsem se rozmýšlel. Co mne nakonec přesvědčilo, byla odvaha Leoše rozkrýt svět českého showbyznysu tak šokujícím stylem, že jsem si jist, že jeho působení v čele redakce Spye bude mít blahodárný účinek na celý český bulvární svět. Myslím, že se tomu říká terapie šokem!”

Pokud tedy chcete být šokováni, nezapomeňte se za pár týdnů poohlédnout po novém Spyi. Pokud tedy už nebude všude vyprodán... Exkluzivní vyjádření Leoše Mareše přineseme už zítra! (red)
Zdroj: Super,cz11.1.2010

Problémy v manželství moderátorské jedničky: Skončí milionář na dlažbě?

Už včera přinesl deník Aha! šokující zprávu o rozvodu jednoho z nejbohatších moderátorů v Česku Leoši Marešovi (34). Za rozvodem má stát Leošova nová známost Gábina Dvořáková, jak Aha! potvrdil přítel Moničiny kamarádky Tomáš M. „Všechno je to kvůli Gábině. Leoš a Monika se dohodli, že se rozvedou,“ prozradil Tomáš M. našemu deníku. Velmi brzy tak může vypuknout obrovský rozvodový kolotoč, kde půjde Leošovi i o střechu nad hlavou.

Zatím ani jeden z manželů informaci nepotvrdil, ale na přímý dotaz Aha! ji nevyvrátili. Moničina sestra Lucie však leccos prozradila o tajném telefonátu, kdy jí Leošova manželka údajně volala, že se domluvili na rozvodu. „Nevím, co vám mám k tomu říct, dám vám manžela,“ utápěla se v pátek večer ve smutku Monika Marešová (33), matka dvou chlapců, když mluvila s redaktorkou Aha! Monika by si ale rozvodem mohla přijít na pěkný balík peněz.

Existuje předmanželská smlouva?

Jak asi může dopadnout porozvodové vyrovnání? Manželé se nikdy nevyjádřili o předmanželské smlouvě. Nikdo neví, jestli vlastně existuje. Byt v PrazeBraníku si sice pořídili už před sňatkem, zato luxusní rezidenci v Praze na Smíchově Leoš koupil už coby ženáč. Cena bytu se podle našich informací pohybuje okolo 50 milionů korun. Na byt si však vzal hypotéku, takže jestli bude muset vyplatit svou ženu, mohl by co nevidět jít o žebrácké holi. Nikdo přesně v tuto chvíli neví, kdy začne opravdová bitva o majetek. Manželé se totiž teprve včera vrátili z dovolené, kde měl údajně Mareš oznámit své ženě, že se rozvádí. A zatímco v pátek vyděšeně zjišťoval, kdo nám informaci o jeho rozvodu takzvaně »propálil«, v sobotu už nezvedal telefon a nereagoval na textové zprávy. Manželka Monika si raději na nějaký čas mobilní telefon vypnula. Podle našich informací se oba zdržovali v bytě na Smíchově. Na stěhování tedy zatím nedošlo.

O rozvodu se mluví dlouho

O rozvodu nejlépe placeného moderátora u nás Leoše Mareše (33) a jeho ženy Moniky (34) se spekuluje již řadu měsíců. Jako první jsme vás o tom informovali, když se Leoš popral se svým kolegou z rádia Patrikem Hezuckým. Tehdy se měl nechat slyšet, že jakmile jeho manželka Monika porodí druhé dítě, opustí jí. Dokonce přiznal, že už má nový objev, bez kterého nemůže žít. Tím má být modelka Gabriela Dvořáková, která se zatím může pyšnit jen bezvýznamným titulem Miss Šumava.

Jak to tehdy bylo?

„Leoš není takový kliďas, jakým se dělá, a Patrika zase štve, jak se chová na veřejnosti. A když Leoš zase básnil o svém novém objevu, do kterého se prý i zamiloval, a najednou mu říkal, že kvůli ní asi opustí svou těhotnou manželku a malého Kubu (3) a rozvede se, tak ho chtěl Patrik přivést k rozumu, aby se vzpamatoval a uvědomil si, o co může kvůli krátkodobému flirtu přijít. Když to ale Leoš ignoroval, tak se Patrik neudržel a začal mu nadávat do kokotů. To ale Leoš, který se považuje za největší hvězdu českého showbyznysu, neunesl a hádka se nakonec tak vyostřila, až došlo i k pěstnímu souboji,“ tvrdil nám tehdy náš zdroj.

Pár dnů nato ale Leoš reagoval slovy: „Já jsem si všechno, co mám, vydobyl sám. Nikdo za mnou nikdy nestál. Nepodporoval mě. Co mám dělat, abyste mě nechali v klidu žít s manželkou? Jsme šťastná rodina. Nehádáme se, nepodvádíme. Všechno to jsou lži.“

Kde je tedy pravda? To se patrně velice brzy dozvíme z úst obou manželů.

ObrazekCo všechno vlastní manželé Marešovi?

Autor: (kre)
Foto Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl, ara
07.02.2010, 5:00

Leoš Mareš a rozvod: Už si balí kufry!

Moderátor Leoš Mareš (33), který se podle informací deníku Aha! během exotické dovolené v Thajsku se svou manželkou Monikou (34) dohodl na rozvodu, se zřejmě chystá na velké stěhování. Na chodbě jeho luxusního domu na Praze 5 se totiž kupí hromada stěhovacích krabic! Na některých jsou dokonce nápisy – šaty, šatna a další. Je nasnadě, že z bytu se bude brzo mnoho věcí vynášet.

A přestože sám Mareš se k celé kauze odmítá vyjadřovat a mlčí i jeho žena, promluvila dívka, kolem které se celý ten povyk strhl! Moderátorova oficiální milenka Gábina Dvořáková (20) včera v exkluzivním rozhovoru konečně sdělila pravdu o tom, jak to s Marešem mají. Dokonce za Leoše odpověděla otázku, proč stále zarytě mlčí! „Vím, proč to neřekne. Protože je to charakterní chlap, který nechce nikomu ublížit. To je ten důvod,“ tvrdí Gábina Dvořáková...

Marešova milenka Gábina: Radila jsem Leošovi, ať se nerozvádí!

Jen tři dny poté, co jsme přinesli informace o chystaném rozvodu moderátora Leoše Mareše (33) s manželkou Monikou (34), promluvila i jeho milenka Gábina Dvořáková (20)! Exkluzivně deníku Aha! prozradila, jak to mezi ní a Leošem doopravdy je! „Kdybych chtěla chlapa kvůli penězům, tak si najdu jiného. A nebudu se trápit s bulvárem, který mě ničí. Asi tak. Nechci ho kvůli penězům,“ říká v prvním otevřeném rozhovoru Dvořáková.

Gábino, jaký je tedy váš vztah s Leošem?

„Já nevím, jestli vám můžu něco říkat.“

Proč ne? Už není co tajit...

„Já vím, ale bojím se. Protože kdykoli na cokoli odpovím, tak je to pak jinak.“

Nebojte se. Slibuji, že to napíšu přesně tak, jak to řeknete.

„Nechte mi čas na rozmyšlenou.“

Vy víte, jaký máte vztah s Leošem. Nemusíte se přeci rozmýšlet.

„Já vím, ale já se vám k tomu nechci vyjadřovat. Ještě ne.“

Ale kdy jindy? Vždyť se bude rozvádět. Kvůli vám!

„Je možné, že se rozvádět nebude. A určitě ne kvůli mně.“

A kvůli komu jinému?

„To je jeho rozhodnutí. Já mu do toho nemůžu mluvit. A nikdy nebudu.“

Ani když jste spolu?

„Myslíte, že jsme spolu? Třeba ne.“

Jste. Nemá cenu zapírat.

„No jo, no. Je to těžké. Nikdo to nepochopí.“ 

Co nepochopí? Proč zapíráte, nebo proč se milujete?

„Já nevím. Asi oboje.“ 

Jak často se vídáte?

„Nezlobte se, ale na takové otázky nemůžu odpovídat.“

Proč ne? Leoš by se zlobil?

„Ne, to určitě ne.“

Je to váš vztah. Nejde, aby vám něco zakazoval.

„To určitě ne. Nikdy mi nic nezakazoval. Neříkal mi: Neodpovídej. Jen mi přijde, že je to vždycky otočený proti mně. Já jsem ta nejhorší. Leoš v tom taky nemá velkou vinu. Je to hodný člověk.“

Tak proč napřímo neřekne, že se rozvádí a že bude s vámi?

„Víte, proč to neřekne? Protože je to charakterní chlap, který nechce nikomu ublížit. To je ten důvod.“

Ale když to tak je, proč to nepropálit?

„Nevím, proč to neřekne. Je to jeho věc.“

Nezlobíte se na něj, že vás zapírá?

„Nezlobím se. Určitě ne. Ale naopak... Já nevím, co vám na to říct. Zamotala jsem se do toho. Už nic neřeknu.“

Říká se, že jste s Leošem kvůli penězům.

„Kdybych chtěla chlapa kvůli penězům, tak si najdu jiného. A nebudu se trápit s bulvárem.“

Budete se stěhovat za Leošem do Prahy?

„Nebudu. Studuju v Budějovicích školu.“

A máte v plánu, že spolu budete žít?

„Ne. Nikdy jsme o tom spolu nemluvili.“

Už vám Leoš řekl, kdy se odstěhuje od rodiny?

„Ne.“

Když ale plánuje rozvod, to o tom spolu nemluvíte?

„Ten rozvod nemusí být kvůli mně. Nedovolila bych, aby se chlap, který má dvě děti a ženu, rozváděl kvůli mně. A nechci to ani řešit. Neřeším to s ním. Stejně je všechno špatně.“

Proč?

„Nikdy jsem si nemyslela, že se do toho můžu takhle zamotat. A není to kvůli penězům. Ty umím vydělat sama. “

A řešil rozvod s vámi?

„Ne. Je to čistě jeho věc.“

Takže jste o něm věděla?

„Nešťourejte do mě. Ale spíš jsem o tom nevěděla. Nechávám to na něm. Je to jeho rozhodnutí. Spíš mu sama říkám, aby to nedělal.“

To s ním nechcete být? Nebo proč?

„Mě to všechno trápí. Asi proto mu takhle radím...“

O Marešově poměru s Gábinou Dvořákovou se mluví už dva roky.

Leoš s Monikou se vrátili z dovolené v Thajsku. Řešili tam, co dál se svým vztahem.

 

Autor: (KAREN MCHITARJAN, ren)
Aha! – 09.02.2010,

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Leoš Krásnej Chlap

(Kamila, 29. 10. 2009 20:35)

Chci ti jen říct Leoši pro mě jsi super hezoun a ostatní ti jen závidí co jsi dokázal a jak na tom jseš.Nebudu mluvit o financích je to trapný,je to jen závist od lidí.Kašli na ně.Pa.Zlato

kecálek

(Jankl, 23. 10. 2009 12:16)

Moderátorů je na této stránce hodně, ale ani jeden podle mého názoru nejde srovnat s Vámi vystupováním. Nevím zda jste někdy si nechal přehrát Vaše vystupování. Kdyby tak bylo mohl jste si(pokud jste kritický) všimnout, že nejte tak úplně pro televizní přenos zajímavý. Schází Vám trochu lidskosti a šarmu. Ani Vaše přijmy (miliony) to nemohou vynahradit

závist

(Riana, 25. 2. 2009 15:36)

Myslím, že jenom závidíte, každej jsme meli možnost do něčeho se pustit, on se pustil a dokázal to co dokázal.Jsem stará jako jeho matka, mám syny,i oni šli za svým cílem a snem a dokázali to. Takovým lidem se musí fandit. Samo, nesmějí přestat být svými.

mareš

(jana, 22. 2. 2009 20:51)

Tohoto namyšlence teda vůbec nemusím,doufám,žč i naněho jednou dojde,

husté týpek

(scotlentyard, 10. 1. 2009 22:01)

Náhodó, tenhle ten týpek z Beróna je fajnové fachman. Hustý kecky a hustý auta co má v garáži by scel každé, tak mu to kurva přejme. Poslóchám ho každý ráno na tom vysílaču s tím supr němcem Hezucinó a musím vám řéct, že se pobavím jak ze svém favoritem na dálnici. Dyť je to dýdžej lýjou kejdžů van bejby fejs

leoši

(lucka, 10. 1. 2009 11:16)

miluji tě miluji tě miluji tě miluji tě je mi 33 miluji tě chci tě chci tě mocinky moc

Z nuly na vrchol

(Wendy, 4. 1. 2009 9:15)

Ahoj, je mi jasný, že né každý si leoše oblíbil. jsou lidé, kteří ho nenávidí, jsou lidé, kteří ho milují a pak jsou lidé, ktří ho prostě jen obdivují. Znám ho velmi dobře z Berouna odkud také pocházím a v jedné době kdy nám bylo kolem 16-ti let jsme se spolu hodně bavili. Už tenkrát říkal, že chce v životě něco dokázat a že jednou bude slavný. Měl svůj sen a cíl a toho dosáhl. Je přesně tím vzorem který potvrzuje pravidlo, jestli máš nějaký sen tak si po něm tvrdě jdi a dosáhneš ho. Leoš nikdy nic neměl, pochází ze skromné rodiny a to co má dnes má pouze zásluhou své píle a svého přesvědčení. jen tak dál Leoši.

LEOŠ MAREŠ

(náhodný komentář, 4. 11. 2008 14:02)

TRochu skromnosti by neuškodilo,je trapný,když v době poklesu životní úrovně vykládá národu v televizi,za kolik tisíc jsou jeho botasky...
To se mi zdá netaktní a dokonce i trochu hloupé,o tom si mohou s Gottem a Vondráčkovou klidně vykládat mezi sebou a nemusí to stavět na odiv lidem, kteří ho vlastně živí a mají přitom sami hluboko do kapsy

no no

(Hanča, 14. 9. 2008 19:20)

Připojuji se k předchozím příspěvkům.Tohoto chlapce též nemusím a nesleduji pořady s ním.připadá mi jako namistrovaný frajírek,který chce být za každou cenu vtipný,ale opak je pravdou.Ale také mu to přeji.Jak se říká-Přej bude ti přáno!

jaj

(jaj, 17. 7. 2008 13:36)

No taky ho nemusí,to co dokáže on dokáže skoro každej jinej moderátor.....ALe přeju mu to,že má ty miliny,každy se k tomu nedostane

plkoš

(leoš, 21. 1. 2008 10:57)

ne,tohoto člověka nemusím

:0)

(Lída, 27. 10. 2007 12:22)

mám ho rada jako moderátora,jako zpeváka herce..no proste všechno..má hold štěstí...a já mu to preju má hezky ditě kubíčka..hodně štěstí Leoši!!!