Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jakub Štáfek

Jakub Štáfek,*22.5.1990 - herec

 

Jakub Štáfek se proslavil především jako Matěj Jordán ze seriálu Ulice. Studuje soukromou střední školu fotografickou a filmovou ve Vokovicích. V roce 2008 úspěšně odmaturoval. Točí vlastní filmy, do kterých obsazuje i herce z Ulice. Napsal dokonce scénář k jednomu hororu a určitě je na co se těšit. Jeho další koníčky jsou: sport, především fotbal, který hrál sedm let závodně, lyžování, stolní tenis a cyklistika.

Autor: nikalip, ei123

zdroj Osobnosti,cz

 

 

Jak se od startu seriálu Ulice změnili sourozenci Jordánovi? Štáfek zmužněl, Solaříková nakynula

28. září 2014 5:55

Život jim ze dne na den změnil nekonečný seriál Ulice, který své věrné diváctvo neztrácí ani po devíti letech od svého startu. Řeč je o Patricii Solaříkové a Jakubu Štáfkovi, kteří v něm hrají od samotného startu v roce 2005. Tehdy nikdo ještě netušil, že vzniká jeden z nejúspěšnějších a nejdelších projektů televize Nova.

Jak se představitelé dvojčat Matěje a Terezy Jordánových za devět let změnili? Pro Jakuba byly první léta typické delší kudrnaté vlasy. Od startu seriálu dospěl, zkrátil háro a zmužněl. Patricie v průběhu let měnila účesy i barvy vlasů a především postupně nabírala kila. Ze štíhlé teenagerky je tak dnes mladá boubelka, která se drží tmavší barvy vlasů.

Z obou se za společně strávené roky před televizní kamerou stali věrní kamarádi a vídají se i mimo natáčecí dny. „S Kubou se z nás stali sourozenci vlastně i mimo plac. Můžu mu kdykoliv zavolat,“ přiznala nedávno Patricie. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

Monika Timková

Monika Timková Foto: Archiv České televize

Bude to pěkné kvítko: Tohle se povídá o brunetce, se kterou se líbá Jakub Štáfek z Ulice

20. prosince 2014 21:16

Teprve nedávno vyšlo najevo, že Jakub Štáfek (24), kterého diváci díky jeho roli v seriálu Ulice znají spíš jak Matěje Jordána, chodí s hereckou kolegyní Monikou Timkovou (24). O té jsme věděli jen to, že hraje v pražském Divadle Palace a pardubickém Východočeském divadle a že získala hlavní roli v pohádce Princezna a písař. Teď už jsme o něco chytřejší - doneslo se k nám, že Monika je výrazově velmi obratná a umí se moc dobře hádat a slovně pošťuchovat.

 
 
 

Dá se dokonce říct, že hlavní roli ve zmíněné pohádce si vyhádala, zde je ovšem třeba vysvětlení, aby nedošlo k mýlce.

Do konkurzu na roli princezny se přihlásilo na půl druhého tisíce uchazeček, mezi nimiž pak režisér Karel Janák hledal tu pravou. „Šlo mu nejen o to, aby princezna byla hezká, ale hlavně aby byla Matoušovi Rumlovi (hraje hlavní mužskou roli - písaře, pozn.) rovnocennou partnerkou při nejrůznějším špičkování a dohadování, na kterém je zpočátku založen jejich vzájemný vztah. Takže nakonec vyhrála ta, která byla nejen sympatická, ale také se uměla nejlépe hádat,“ uvedl zdroj z České televize, která na Štědrý den pohádku odvysílá. No vida, tak už se těšíme na jejich slovní souboje. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

25. března 2015 • 05:00

Štáfek z Ulice: Našel tu pravou a chystá se na děti!

Jakub Štáfek plánuje svatbu a velkou rodinu!
Jakub Štáfek plánuje svatbu a velkou rodinu! (Foto:ara, divadlo Palace)
 

 
 
 

 

Tvář herce a režiséra Jakuba Štáfka (24) známe hlavně díky seriálu Ulice, kde hraje jednu z hlavních rolí. O svém soukromí mluví nerad, teď ovšem přiznal něco, co zřejmě rozesmutní všechny jeho fanynky…

Jeho současnou partnerkou je Monika Timková (24) a Štáfek je v tomto vztahu velmi spokojený. Proto se není čemu divit, že by chtěl mít velkou rodinu. „Já jsem byl vždycky familiérní typ. Už i v těch 15 letech jsem věděl, že jednou chci založit velkou rodinu,“ přiznal herec své osobní plány webu revue.idnes.cz.

A zřejmě má ke svému snu slušně nakročeno. „Ve vztahu jsem teď spokojený. Musím říct, že jsem asi našel tu pravou,“ spokojeně si pochvaluje seriálový Matěj Jordán vztah s Monikou.

autor mel

zdroj AhA,cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA